Nacizane önerilerinizi bekliyorum :)

Cem Erdoğan

Daimi Üye
Tepki
66
Değerli bisiklet sahipleri bende bir bisiklet sahibi olucam inşallah kaç aydır alıcam alıcam alamadım gitti.. :D
Scott Aspect 50 almayı düşünüyorum arazi ve yolda kullanmak için.Nerde bulabilirim bu bisikleti 2008 veya 2009 fark etmez ve de ne kadara bulabilirim bunuda belirtirseniz sevinirim.Ayrıca Eskişehir'deyim kargoyla alıcam bu yüzden neye dikkat etmem gerek nasıl sorunlar çıkar bunlarıda belirtirseniz iyi olur..
Birde Aspect 50 ile eşdeğer bisikletlerde önerirseniz onlarada bakarım.Ve de Aspect 60 la 50 arasında kadro olarak nasıl bir fark vardır?

Scudo

msavsa

Üye
Tepki
70
Önce forumda;

"Scott Aspect 50" yi ararsın...

Sonra karşına satıcıları ve konu hakkında bilgileri gelir...

Şaka bir yana Ankara'da Erdoğanlar'da var ve çok alakalılar müşterilerine karşı...

Önce bi telefonla görüş, kargo olayında bi sıkıntı olmaz ama Eskişehir-Ankara arası bişi değil, bağırsan duyulur...

Gel kendi ellerinle dokun bisiklete, hisset onu, bakalım alternatif modelleri görünce fikrin aynı kalacak mı? Değişecek mi? Daha mı bağlanacaksın? Yoksa başka bir iki tekerliye mi gönül vereceksin?

Rastgele...

• Beğen
Tepkiler: Cem Erdoğan

Üye
Tepki
33
Bende Eskişehir'liyim aynı memelketden mantığı önereyim
eğer ki Scott düşünüyorsan
en yakın Ankara orada bisklet piyasası iyi oradaki bisiklet mağazalarını araştır (erdoğanlar ...)
telefon aç konuş derdini anlat
durumun müsait olursa atla trene veya otobüse ama tren daha ucuz (hızlı tren falan) git-gez-dokun zaten oradaki arkadaşlar senin istedğini ne eksiğini ne fazlasını verirler.en güzeli bu hem de gezersin :)

yok bu iş beni yorar dersen iyice araştır bisikletleri internetden satın ala kargo ile gelsin :9

• Beğen
Tepkiler: Cem Erdoğan