my bianchi

Scudo

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
hayırlı olsun sele borusu baya uzunmuş küçükmü yoksa size hayırslı olsun abi biiskletinizin görünüşü güzel

• Beğen
Tepkiler: Orioncu ve jemboy

onurcb

Üye
Tepki
25
Hayırlı Olsun Tanışma Dileği İle Belki Birlikte Antrman Yaparız:)

• Beğen
Tepkiler: jemboy

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
yeni bianchi lerden sanırım.epey albenili yapmışlar hoş duruyor güle güle kullanın.

• Beğen

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Bisikletinizle güzel bi' uyum içersindesiniz..Güle güle kullanın..Güzel bisiklet.

• Beğen

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@treks

eyw saolun sele borusu yuksek aslında biraz daha alçak olması gerekiyor ama böyle sürmeyi seviyorum

@cansın

valla broşüründe full sora yazıodu ama sadece sti kollar sora ydı geldiinde diğerleri shimano nun modelsiz ürünleriydi arka attırıcıyı kırınca eskişehirde bi tek sora vardı bende sora aldım

@bts.elektronik

teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: cansın

inbox

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Scott
valla broşüründe full sora yazıodu ama sadece sti kollar sora ydı geldiinde diğerleri shimano nun modelsiz ürünleriydi arka attırıcıyı kırınca eskişehirde bi tek sora vardı bende sora aldım

Buda ilginç türkiye olmaz olmaz demeyin hakkınızı arasaydınız keşke sizin adınıza üzüldum...

• Beğen

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Güzel bir bisiklet olmuş. Fiyat performans oranı tatmin edicidir sanıyorum. Güle güle kullanın.

• Beğen

Serdar's Bike

Aktif Üye
Tepki
36
İsim
Serdar
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Fuji
Bisikletiniz gerçekten çok güzel, güle güle kullanın...

• Beğen

godi

Üye
Tepki
0
Selamlar

bende Bianchi nin bu model yol bisikletini incelemekteyim. sizde uzun zaman kullanıcısı olduğunuza göre eksileri ve artıları vardır. Bu konuda bilgilendirir misiniz.

Not: Ankara da yaşamaktayım evimden işime (eryaman-kızılay) gidip gelmek için kullanmak istiyorum en azından daha iyisini alana yada toplayana kadar bir başlangıç olsun.