Mustang tutkunları 2009 mustangler içeride

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Ford efsanenin ölmediğini, sadece şekil değiştirdiğini bu modellerde ispatladı.

(link)(link)(link)(link)
(link)(link)(link)
(link)(link)(link)
(link)(link)(link)(link)
(link)(link)(link)
(link)(link)(link)

(link)(link)(link)(link)
(link)(link)(link)
(link)(link)

Scudo

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
Ben bu yeni kasalarını sevemiyorum ama eski modelinden bahsedecek olursam eğer söyleyecek çok sözüm var, gaza bastığın zaman homurdanan V8 motoruyla ;asi ruhuyla,kalkışlarda sağa mı yanlayacak solamı yanlayacak belli olmayan arka tarafıyla,silindir bloğuyla,paslanan kapı çıtalarıyla,yola damlattığı yağlarla :) yılların eskitemediği şanzımanıyla :) çiğ yaktığı benziniyle,herşeyiyle seviyorsun,manikür pedikür yaptıran narin erkekler kullanamaz o bir bmw değil, mustang dir !

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
O eski motorlar bir harika ben burda bizzat kendim görmüştüm ve hayran kaldım motorda gelen o ses mükemmel bir ..... tarif edilemez

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Evet o motorların sesi insana ciddi ciddi huzur veriyor. Gücü hissettiriyor... Secme sansım olsa eski modelleri tercih ederdim...

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Arkadaşımın babasında 2007 Mustang Saleen vardı. Gazı köklediğimiz zaman, benzin göstergesinin hareket ettiği gözle görülüyordu. :D Motor, 4,8 litrelik ve 500 beygirlik olunca normal tabi. :)

• Beğen
Tepkiler: hsrv_khy

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
Kardeş başlık yanlış olmuş heralde.Bu modeller 2009 değil.Bu kasa modeli 2004 ile 2007 arası:::)

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
@FAİK
ford un kendi sitesinde 2009 yazıyordu yanlışsa özür dilerim. Elçiye zeval olmaz:).

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu sene mustang a fazla özellik eklenmedi 2010 yılındaki mustanglar inanınki çok müthiş olacakdır

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@bianchimania

Olayı güzel özetledin!

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Boran

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
2010 modelini bilmem ama ford mustang giugiaro concept modeli dehşet olmuş.Tabii benmi seçimim hala 1965 shelby gt 500 elenor :):)

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
@FAİK
nede olsa eski modeller bir başka oluyor zamanın asi cizgileri otomobillere ayrı bir hava katıyor.

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@bianchimania

Hocam ayıp oluyor ama burada BMW cilerde var:)

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Bu arada, Ankara'da 60 saniye filmindeki Mustang Elenor'dan satan bir oto galeri var. Alet sıfır hemde.

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
Türkiyede sadece yeni Shelby GT500 bazı modelleri mevcut ancak 1967 model (eleanor) yok replikadır o araç !

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@bianchimania

Ankara'ya gidince resmini çeker paylaşırım sizlerle. Araç filmdekinin aynısı, GT 500. Bahsettiğim oto galeri Anıtkabir'in Tandoğan girişinin önündeki galeridir, yani Gençlik Caddesi'nin sonunda. İsteyen gidip de bakabilir. Orada daha önce tüm parçaları sıfırdan takılmış bir Musatng Mach 1 vardı ama sanırım satıldı.

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
Amerikada bile bu arabayı almak için millet açık arttırmada servet harcıyorlar bir oto galerisinde ankarada durabileceği biraz komik :) sen resmini çek koy buraya müsait olduğunda , ben sana hangi model olduğunu söyleyim o aracın resmine bakarak, büyük ihtimal GT350 fastback modelidir.

Shelby GT500

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Koyduğun resimdekinin aynısı araç. GT 500. Zaten Ankara fiyatı da bir servetti. :)

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
Bak sana ne diyorum yolun düşerse o taraflara ve müsait bir anında yanından ve arkasından resmini çek ben sana hangi model olduğunu söyleyeceğim veya replika mı değil mi :)

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
bahsettiğin araç bu sanırım ;
bu dediğim gibi 68 model bir mustang fastback iyi bir body-kit uygulaması ile eleanor'a benzetilmeye çalışılmış.Keşke orjinal jantlarını bulabilseymiş american racing jantları takmış ne yapsın biraz zor işte kasmak lazım iyi çalışma ama :) plakası falan aklındaysa özelden atabilirim teyitleşiriz ;) fiyatı 65.000 USD'ymiş...

(link)
(link)

(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: -erkan-