Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Muş - BisikletForum

Konu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi kategorisinde Emrah Y tarafından 30 Ocak 2014 tarihinde paylaşıldı.

1. Emrah Y

Emrah Y Daimi Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Tayinim çıktı ve Muş'a gidiyorum. Umarım bisikletçi arkadaşlar orada da vardır ve hevesim sönmez...

2. ferhat uysal

ferhat uysal Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Hayirli ugurlu olsun. Bende yakin zamanda orda goreve baslayacagim. Oraya geldigimde haber veririm ve belki Mus ve etrafini bisikletlerle kesfederiz.

3. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Gelirsiniz gelirsiniz, birbirinize illah ki denk gelirsiniz. Muş küçük bir yerdir. Sevgilerle. Bol pedallamalar.

4. ayferella

ayferella Yeni Üye

Adı:
    Ayfer
    merhabalar. forumdaki ilk mesajım. şuan muşta görev yapmaktayım. Bisiklet binen yetişkinlere uzaylı gibi bakılıyor burda. hele bir de bunu kadın yaparsa..herneyse kış şartları zor ama bisikletsever insanlarla tanışıp birlikte pedallama isteğimi belirtmek isterim :)

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2016-10-4_11-2-6.png
Yıllardır antrenmanlarımı sabah yaparım (ya da sabah başlarım ama bazıları öğleni bulur). Neredeyse tamamında, yola kahvaltı yapmadan çıkarım (bu benim tercihim; kimseye bu iyi veya kötü demedim,...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...