Muğla

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
yoldas7 gerldiğim zaman turlayabiliriz pasrçalarımı alıp bisikleti yeniledikten sonra. Bu arada eğer evli iseniz eşinin kardeşimin kimya öğretmeni olacak bu yıl:)

Scudo

burakg

Üye
Tepki
1
yoldas7 bende gürecedeyim bana yakınsın görüşürüz ozaman.. iyi turlar diliyelim..

yoldas7

Forum Demirbaşı
Tepki
53
iskoç memnun oldum. eşim bahsetmişti sizden.
şu anki bisikletim bana pek güven vermiyor.ben bisikletimi yenilemek istiyorum bakalım. aklım corratec x vert motion da kaldı. haberleselim arkadaslar... yoldas7@hotmail.com
musait olduğumuz günleri yazalım kısa bir tur düzenleyelim isterseniz...
eylül 1,2,5,6,17,18,21,22,25,26,29,30

burakg

Üye
Tepki
1
arkadaşlar 18 eylül gibi ben ve bir arkdaşım bodrumdan gökova akyakaya gitmeyi planlıyoruz katılmak isteyenler özelden msj atsın yada msn'den görüşelim plan yapalım....burakgurtekin@windowslive.com

güzergah: bodrum-mazı-çökertme-ören sahil yolundan gitmeyi düşünüyoruz

ayrıca akyakada cadırda kalıcaz

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
keremcim cok sağolasın şimdilik kıbrıstayım diploma işlemlerini hallettim c.tesi bodrumdayım. kısmetse p.tesi parçaları sipariş eder toplarım canavarı sonrada cıkarım bir tura.

yoldas7 şimdilik müsait olduğum için sürekli turlara cıkabilirim geldiğim zaman sizlerle iletişime geçerim.

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
sevgili burak geldiğim zaman konusalım bunları çıkabiliriz böyle bir tura. kasarsak 1 günde varabiliriz oralara ama durumlara bakarız geldiğiö zaman kopnusalım

• Beğen
Tepkiler: burakg

yoldas7

Forum Demirbaşı
Tepki
53
varmı arkadaslar...
bu bisikleti almayı düşünüyorum. ve canlı olarak bi görmek istiyorum. hem bende alırsam corratec kardeşliği olur :) mail: yoldas7@gmail.com

aslı

Üye
Tepki
7
Merhaba

Eğer İzmir e yolunuz düşerse ve Corratecleri canlı olarak görmek isterseniz mağzamıza uğraya bilirsiniz.
Motis Bisiklet
Aslı Aksoy
Teşşekkürler

muho

Üye
Tepki
6
@Musgenel

Düşünürseniz sıfır ayarında corretec x vert taal var kendi bisikletim 2 defa bindim daha taksitleri bitmedi evin içinde odada muhafaza ediyorum bisikleti

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
Eğer şu anda Bodrum'da olsaydım sizlere seve seve eşlik edebilirdim. Ancak şu anda yurtdışında olduğum için edemeyeceğim. İnşllah geldiğim zaman turluyabiliriz

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
@utkuozgur

Muğla Bisiklet Platformu artık Muğla Bisiklet Derneği oldu. Pazar turlarımıza bekleriz.

Adnan Çangır
Muğla Bisiklet Derneği
Başkan Yard.

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
@purplesky

Taylan bey Kazım hocayla aynı okulda çalıştığınızı ve branşdaş olduğunuzu öğrendim, nerelerdesiniz, neler yapıyorsunuz,Muğla'ya geldiğinizde görüşeceğimizi umuyordum.
Biz pazar turlarına başladık, saat 9'da Gölcük yönüne gidiyoruz. Görüşmek dileğiyle.
Adnan Cangır
Muğla Bisiklet Derneği
Başkan Yardımcısı.

aytacaksoy

Daimi Üye
Tepki
384
arkadaşlar cumartesi günü 3 arkadaş izmirden bodruma doğru pedallıyoruz.amacımız dört günde bodrumda olmak.yani salı günü orada olacağız.bodrumda tur yapmayıda düşünüyoruz.eğer bizi bodrumda karşılar ve rehberlik ederseniz çok seviniriz..görüşmek üzere.