Muğla

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Bodrum'lu birisi olarak başka kimler var yarımada'da bilmek hoş olur diye düşündüm. Şehir icinde de hem Cannondale hem Scott gorunce, mutlaka vardir birileri dedim. Ben Güvercinliğe gelmeden Milas'a doğru 3 kmlik mesafedeyim, eger bir kac kisi bile olursak belki yari-uzun mesafelik günübirlik bir şeyler yapabiliriz.. Ayrıca başlık Muğla'daki tüm bisikletçiler için de geçerlidir.

Scudo

vmungan

Üye
Tepki
8
Merhaba yarı sene olmasa yazın hafta sonlarının yarısı Bodrum dayım Gundogan da ama maalesef Canondale ve Scott degil benim bisikletlerim Trek ve Giant

uzun mesafe birseylere severek hazırım

Selamlar Vedat

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Onlar da olur :D bende de TREK var, o vakit siz Bodrum'a geldikce haber verin, bir tur organizasyonuna giriselim, belki digerlerini de buluruz!! Gidilebilecek o kadar guzel yerler var ki!! :D :D

Ben 7 Haziran'dan sonra serbestim (simdilerde is guc ve misafir bayagi bir canimi cikardi ama :D)

• Beğen
Tepkiler: mehmet fikret

vmungan

Üye
Tepki
8
OK ben de 12 si hafta sonu orada olacagim umarim o zamana kadar baska bodrumlu dostlar da buluruz Selamlar

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Valla, kendi kendinizi bol bol düşünün, bizi kim düşünsün. :D

Biz de, dede ile beraber günübirlik Bodrum'a gidip döncektikkkk, diycem ama inandırıcı olmıycağı için konuyu değiştiriyorum ve nihayet sizden(Bodrum'dan) haber aldığımız için mutluyuz diyorum.

Biz sizlere foto yetiştircez diye dağ bayır gezelim. Siz cennetin kenarında bir karecik foto göndermeyin...:(

Valla, yoksa gelir Bodrum'un da bisikletli fotosunu çekerim sizden önce.:D

Şaka, şaka.. Haddimizi biliriz.. beklemeyi de.. Bodrum'un güzelliğine sizin gibi görebilen gözler gerektir.. Gezilerinizden fotolar bekliyoruz.
Saygılarımızla...

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Ironman beycigim cok hassas bir noktaya parmak bastiniz sizi kutluyorum :D siteye hala bisikletimin dahi fotografini koyamadigimin farkindayim, ama son bir aydir onu en iyi nerede goruntulerim diye dusunurkene sonunda BULDUM!!! :D

Bodrum'dan bisikletimin fotolari yakinda bisikletforum dosyasina girecek soz, ama biraz uzun surebilir, ne de olsa sadece 146 ile baglanabiliyorum halihazirda :p

Ama olsun, fotolar siz bisiklet severlere feda olsun :D :D ehehhee

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Hani şu sizin bisikletin fotosu geciktikçe, acaba bisiklette obezite sorunu mu var da ondan göstermek istemiyor diye aklıma gelmiyor değil.

Hani gezip gezip taaa en sonunda fotosunu göstereceksiniz ya(bisikleti zayıflatma antrenmanları), bir de fotosunu çekecek yer bulamamışsınız ya(bisikletin enini zayıf gösterecek fon arama olayı)...

Valla benim suçum yok, şeytan aklıma getiriverdi.. Özür dilerim :D :D :D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
vallahi ne desem.. ben ustune yukledikce maalesef ufak kilo artislari oluyor kacinilmaz :D ama henuz obesite seviyesine ulasmadi sizi temin ederim :D

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Şşşşşşşt, bisikletten bahsediyoruz.. Çaktırmayalım...

Valla bu MTB bisikletlerinin nerdeyse hepsi zaten fabrika çıkışı obez oluyor. Sonradan ne yapsak boş. Hepimizin başında :D :D :D

Zaten yol bisikleti değil ki konumuz. Ceylan gibi ince olsun. Çok ince olsa belki bünyesi kaldırmaz Bodrum dağlarını.

Saygılarımla...
(iyi gidiyoruz, sanırım konuyu kimse anlamıyacak)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
iste o yuzden benim anoreksik Gios'mu evde (istanbul'da) biraktim ya! :D Gursel bile dukkanda gorunce "o serce parmagi eninde lastikler senin mi" demisti :D :D
ama olmadi, siz simdi bir de onun fotografini istersiniz :p

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Anamın karnında onca ay nasıl bekledim bilemiyorum... Hatırlayabildiğim kadarıyla o aylarda dış dünyada bisiklet olduğunun farkında değildim.. sanırım onun için bir müddet bekleyebildim..
Dışarı çıktıktan sonra ise durum ortada...

2003 yılının yaz sonunda Bodrum Torba koyuna açelya ile beraber tatile gitmiştik.(yaptığımız onlarca balayından biriydi :D )
Bodrum yarımıdasını kiraladığım bir bisikletle çepe çevre kıyıdan dolaşmış ve denizi gördükçe aşık olmuş, kül olmuş ormanları gördükçe ağlamıştım.

Yine bir erken doğum tehdidi: İLK BODRUM FOTOSU BENDEN..... (Torba Koyu)

http://i56.photobucket.com/albums/g180/ironmankonya2/TORB.jpg

Benim için de gezin. Sizin fotolar gün ışığına çıkınca, bendekileri de normal doğum yoluyla dünyaya getirtcem. Sizinkiler gecikirse, o zaman sizinkileri zorla sezaryene alırım haaa ! ona göre... :D :D :D

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Selamm... bende Haziran'in 20'sinden itibaren Turkbuku civarinda ol'cam! Simdiden kendimi belli edeyim dedim, sonra birden bende forumdan gugus deyince insanlar sasirabiliyor!:p

Sevgiler

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Hoşgeldin Gugus kardeş, ben seni çok iyi biliyorum zaten. merak etme.
Valla ben uğraş didin ailecek kendimi bikergrrle hamfendiye (Bodrum' a) davet ettirtmeye çalışıyorum henüz "gık" yok. :(

Konuya direk de giremedim bi türlü. :p

Birlikten kuvvet doğar o zaman 20 haziranda ben, açelya, dede, nine, ebe ve diğer iron-kardeşler :)D ) hepimiz otobüs tutup Bodrum'a gidiyoruz...
Bodrum'da bikergrrle hamfendilerin yazlığında görüşmek üzere...

not: şimdi tek problem yazlığın yerini bulmakta..:rolleyes:

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Eger davet asamasini gectiyseniz adres bulmada artik bu kadar zorlugun ustune cerez gibi gelir..:D :p Artik kismetse Ironman ailesi , Vedat ve Bikergrrl'le diger bisiklet forum uyeleri ile de tanismis ol'caz! :rolleyes:

Simdi daha bi' heycanlandim... Bitmedi bu gunler bir an once bisiklete binsek...!

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
eheheh durun durun, yani gelin gelin :D

Askolsun Ironman beycigim Bodrum'un surlari sonuna kadar acik sizin gibi gonullulere, ama bunu soylemek bana degil, daha da bir Bodrum yerlilerine duser, ben sadece sunu soyliyeyim, basimizin uzerinde yeriniz var :D

Bodrum'da Haziran sonu hepinizle gorusmek uzere

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Merhabalar...

Bir haftadir Bodrum Golturkbukun'deyim, fakat burada bisiklet icin guzergah yok! Bisiklete binemiyorum, geldigimden beri bisikletim de kustu bana:( Artik bisiklete binemiyorum, soyle bir aksam turu yapayim diyorum yollar o kadar micirli ki kendimi As 900 soforu gibi hissediyorum. :eek: Istanbul'u ve forum'u ozledim. Eylul de donuyorum,Bodrum'daki forumcu arkadaslarim dilerim sizlerle tanisma firsatim olur.. Uyariyorum,, "bisiklete binebileceginizi umuyorsaniz burasi bir hayal kirikligi:eek: :( :eek:

Simdilik hepinize sevgiler.....

• Beğen
Tepkiler: cambaz24