Muğla DKG Etkinliği

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Değerli forum dostlarım merhaba.Muğla bisiklet platformu olarak Dünya kadınlar gününde Muğla valimiz ve Belediye başkanımızında katılımıyla bir etkinlik yaptık.Katılım oldukça etkili ve sevindirici idi.Gezimizi trafiğe kapalı bir güzergahta yaptık.Muğla'nın tarihi daracık sokaklarından sonra yaylada bitirdik.Sizleri fazla sözlerimle sıkmadan Dilek hocamızın çektiği fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum.

Etkinliğimize katılan Sayın valimize,belediye başkanımıza ve çektiği fotoğrafları bana ulaştırarak sizlerle paylaşmama vesile olan Dilek hocamada teşekkürler ediyorum...

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Saygı ve sevgilerimle...

Scudo

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
can bey,

ne o kalabalık. çoluk çocuk, bisiklet sevenler, vali vb nasıl bir etkinlik bu. tebrik ediyorum yürekten. hem geçtiğiniz yerler tam benim bu son dönemki hayalim, hem de kareler çok hoştu. dilek hanıma biz de teşekkür ediyoruz aracılığınızda:)

gerçekten muğluya burdan,

oley oley oley.... alkış alkış alkış...

bol bisikletli günler:)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Çok güzel bir etkinlik. Ya ben Muğla'da iken neden olmadı böyle etkinlikler ya da benim mi haberim olmuyordu. Çok kıskandım şimdi. Bizde burada Vali Bey'e Projemizi açıyor hiç umursamıyor. Nerde öyle Sporsever Valilerimiz. Rahmetli Recep Yazıcıoğlu burada olacaktı ki siz o zaman görecektiniz Erzincan'ı.

Paylaşım için çok teşekkürler Can Abi.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
can abi çok güzel ve anlamlı bir etkinlik katılımın fazla olmasıda çok mutlu edici umarım diger şehirlerimizede örnek olur :)

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@nuriaktürk

Nuri güzel dileklerin için bende sana teşekkür ederim...

@cobike

Banu hanım biz Muğla'da yaklaşık 120 kişilik üyeye sahip bir gruba sahibiz.Grubumuzun adı Muğla bisiklet platformu.Amacımız yaşadığımız şehrimizde bilinçli bisiklet sevgisini aşılamak ve bisikletinde yollarda (trafikte)var olduğunu göstermek Bu kapsamda platform üyelerimizden ve kurucularından Dr. Bülent Savran ile birlikte zaman zaman bir kaç üyemiz başta Valimiz,Belediye başkanımız ile diğer mülki amirlerimizi ziyaret eder faaliyetlerimizden bahsederler ve haberdar ederler.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Bende sizleri alkışlıyorum...

@Serkan Taşdelen

Serkan güzel dileklerin için teşekkür ederim.Keşke bu güzel etkinlikler sen Muğla'dayken olsaydı:( Ancak ne kadar uzaklarda olsanda düşünce ve amaçlarımız aynı:) Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun biz aynı yerde ve noktadayız...

@ismailağıllı

İsmail ilgine ve güzel dileklerine teşekkür ederim.Sizde yaşadığınız yerde anlamlı günlerde bu tür etkinlikler düzenleyebilirsiniz...

Saygı ve sevgilerimle...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Can'cım merhaba

Pazar gezimizden yeni döndüğümüz için açtığın konunu şimdi gördüm. Çok güzel bir etkinlik yapılmış sanıyorum Mart ayında yapmışsınız. Ama çok güzel bir katılımla, çok güzel bir etkinlik yapılmış.

İşte bizlere böyle mülki amirler gerekli. Bisikletin önemini anlayan, kendisi ble pedal basan mülki idareciler gerekli. Muğla adına çok sevindirici. Darısı tüm Şehir ve yerleşim yerlerine olsun, diyorum.

Paylaşım için çok teşekkür ediyorum.

Sevgi ve selamlarımla.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
:eek: :eek: :eek:

Süpeeeeeeeeeeer :)

Amma çok bisiklet var :eek:
Ağzım açık kaldı

Çok güzel bir organizasyon olmuş

Pedal basan ayaklarınıza sağlık :)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Üatad Güzel bir etkinlikle anlamlandırmışsınız günü.Daha ne denilebilir ki,İçtenlikle söylüyorum bisiklete binmek güzel,gezmek güzel herşey iyi hoş, amma velakin has olanı bu şekilde büyük etkinliklere imza atarak eylemlerimizi güçlü kılmak.Umarım Tüm illerimizde ki Ailelerimiz bu şekilde imzalar atarak Güçlü büyümenin mutluluğunu yaşar.
Katılımda bulunan tüm herkesi kutluyor teşekkürlerimi sunuyorum.
Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

• Beğen

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@Ercan Bayram

İlgin için teşekkür ederim Ercan.Önümüzdeki yıl katılımın daha fazla olması için çalışacağız...

@Ender Alıcıoğlu

Ender abicim seninde belirttiğin gibi bu etkinliğimiz Mart ayı içerisinde yapmıştık Muğla aslında nüfus olarak büyük bir şehir değil.Onun için insanlar birbirlerini tanır.Coğrafya olarak bisiklet sporuna çok müsait.Şu aralar yol bisiklet milli takımımızı misafir ediyoruz.Muğla'ya kampa geldiler.Eğer sende bu tür özel günlerde Antalya'da etkinlikler düzenlersen çok iyi olur.Güzel dileklerin için teşekkür ederim abicim...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@candede

Can dost Can DEDE merhaba:) İlgin ve senin kadar güzel dileklerin için teşekkür ederim.Söylemlerinde çok haklısın tek tek birey olduğumuz kadar bizler çok büyük bir aileyiz:) Kendine iyi bak yarışmalarda başarılar dilerim...

• Beğen
Tepkiler: candede

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
can abi merhaba,tüm muğlalı bisiklet severleri canıgönülden kutlarım.çok güzel bi etkinlik bizde ykında bursada büyük projelere imza atmayı düşünüyoruz.
gerçekten herşey çok güzel sizleri tekrar tekrar kutlarım
saygılarım ve sevgilerimle:)

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
muglanin merkezinde nufusun cok olmadigi goz onune alinirsa bu kadar cok bisikletseverin iyi bir organize ile toplanmis olmasi oldukca sevindirici. ve hemen hemen onun kadar guzel olan baska sey de valinin katilimi ile desteklenmesi. umarim diger devlet erkanlari da bu gibi olaylardan feyz alirlar. bu gibi organizasyonlarin istikrarli bir sekilde devamini dilerim. istanbul'dan sevgiler.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@Çağrı Tosyalı

Çağrı güzel dileklerin için teşekkür ederim.Valimize ve Belediye başkanımıza birkez daha teşekkür ederim bizleri yanlız bırakmadılar.Muğla'dan İstanbul'a saygı ve sevgiler...

@elman_temel

Elman ilgin ve güzel dileklerin için teşekkür ederim.Bursa'da sizlerinde güzel etkinlikler yapacağınızdan hiç kuşkum yok.Merakla bekleyeceğim.Bursa'ya saygı ve selamlar...

• Beğen
Tepkiler: tırt kaptan

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Bu kadar çok bisikleti birarada yollarda görmek çok güzel.Çok anlamlı bir organizasyon olmuş.Tebrikler...

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
valla güzel bir gezi olmuş. özellikle böyle kalabalık geziler insanın pedala basma iştahını daha da açıyor:lick3: .

bizde pazar ve pazartesi ender abilerle neşeli bir gezi yaptık.:p geziniz güzel geçmiş.

gençlerin böyle hevesli olması inşallah sürer.güzel organize olmuşsunuz .

resimlerden belli oluyor atmosferin ne kadar renkli olduğu.

paylaşım için teşekkürler.

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Güzel etkinlik olmuş Can, yalnız bir şey dikkatimi çekti. Yanlış görmediysem Dr Kaan arkadaşımız yine kırmızılar içindeymiş, çok tehlikeli iş yapıyor bence ;) belki de Yenice taraflarında gördüğümüz arkadaş, onu daha önce Yayla dolaylarından tanıyormuş ne dersin?
Not: Dilek Hanım'dan rica edin de, şu Gökova resimlerini bir an evvel göndersin.

• Beğen

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Tebrikler güzel bir katılım, güzel bir etkinlik. Bisiklet sevgisi böyle etkinlikleri görerek yaşıyarak gelişir. İyi de olur.

Yalnız kişi emniyeti bakımından Bisikletlinin kask takması şarttır. Bir küçük bisikletli ona ve ailesine teşekkür ediyorum. ve birkaç kişiden başkasında kask yok. Bu giysiye bisikletlileri alıştırmak lazım.

Sevgili Bülent Savran'a selamlarımı iletirseniz sevinirim.

Hepinize sağlıklı kazasız bol pedallı günler ve Sevgiler..

• Beğen

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@edi55

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim...

@Necati Bilgen

Değerli büyüğüm uyarıların ve güzel dileklerin için teşekkür ederim.Bizlerde Muğla'mızda bilinçli bisiklet sevgisini aşılamaya çalışıyoruz.O günki etkinliğimizde küçük kardeşlerimize harçlıklarından bir kısmını ayırıp kask ve eldiven almalarını önerdim.Bülent beye selamlarınızı ileteceğim.Saygılar sunar ellerinizden öperim...

@tırt kaptan

Fırat iyi dileklerin beni memnun etti.Keşke sende aramızda olabilseydin.Kaan sürekli kırmızı giyiyor haklısın:) Dilek hanım bana fotoğrafları en kısa sürede ulaştıracağını söyledi.Tabi fotolar bana ulaşır ulaşmaz sizlerle paylaşacağım.Teşekkür eder bir dahaki gezimizde görüşmek üzere...
@Ertan ABA

Ertan ildin ve iyi dileklerin için teşekkür ederim...

@Hüseyin Suda

Bende ilgi ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim...