::Muğla Delisi::Milas-Ören

Scudo

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
@montoya35

selam

forum kuralları gereği konu acıp link koymak yasaktır.ve forum kurallaında yazıyordur.
yönetici/modoretörler arkadaşlar uyarı yapacaklardır ama.ben yinede söliyim dedim

Sayğılarımla mc_emre.

VeliEkim

Üye
Tepki
19
benim blogum ticari kaygı gütmeyen,sadece gezdiğim yerleri tanıttığım,anlattığım bir platformdur.sizin bu forumda yaptığınız gibi.eğer kurallara aykırıysa kapatsınlar konuyu

• Beğen
Tepkiler: emre güven

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@montoya35

Dogru bıraz yaşadıgın yerleri anlatırken o hissi internet başındada yaşaman lazım. :in: Ling atmayı uygun görmüyorum.:eek:

Saygılar

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Merhaba,
forum kurallarımız tam da sizin gibi ( benim gibi ) kendi amatör sitesi olan üyelerimiz için düzenlenmiş durumda. Fotoğrafları ve gezinizin anlatımını makûl oranda burada paylaştıktan sonra kendi amatör sitenize yönlendirme koyabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim.
Selamlar

Forum kuralı:

0:cool: Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack ve benzeri sitelerin tanıtımı, site tanıtım bölümü dışında yasaktır.
Eğer mutlaka link vermek isteniyorsa; site tamamen amatör ruhla hazırlanmış gezi paylaşım sitesi olmalı, ilgili linke direk yönlendirici ifadeler kullanmadan foto ve yazılar öncelikle bizzat bisikletforumda makul oranda paylaşılmalı. (Makul orana kriter olarak yalnız bisikletforumda paylaşılmış diğer üyelere ait ortalama bir gezinin kalitesi göz önünde tutulacaktır.)
09-) Profil bilgilerinizdeki, e-posta adresinize, varolmayan e-posta adresi yazmak yasaktır. Anlaşılması durumunda üyeliğiniz silinebilir.
10-) Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

İyi forumlar

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@montoya35

madem bloga koyacaksın da burada ne yazıyosun ki onu anlamadık burasını reklam panosu olarak kullanmak istiyorsan o başka.....