Mucize ilaçlar

Konu, Sağlık - Antrenman - Beslenme kategorisinde Hakan Yazman tarafından 4 Ocak 2010 tarihinde paylaşıldı.

 1. Hakan Yazman

  Hakan Yazman Bisikletkolik

  Kayıt:
  31 Ekim 2004
  Mesajlar:
  4.041
  Beğeniler:
  5.468
  Şehir:
  Alanya/İstanbul
  [​IMG]

  Merhaba arkadaşlar, geçenlerde bu kitap elime geçti ve içeriğinden çok memnun kaldım, hani derler ya öğrenmenin ve bilginin sonu yok, bu kitaptan da sağlık bilgi hazineme çok şey kattım ve çok şeyler öğrendim ve herkese öneriyorum,eminim hemen herkes bu kitaptaki bilgilerden kendine göre sağlığını destekleyecek bilgiler çıkaracaktır.
  Hakan Yazman


  Siteden alıntı (resim ve içerik) : http://www.ilknokta.com/urun/87586/Mucize-Ilaclar.html
  Bitkilerin, vitaminlerin ve diğer doğal ilaçların yıllardır milyonlarca insanı eczacılık ilaçları kadar, hatta onlardan daha iyi ve çok daha güvenli bir biçimde tedavi ettiklerini biliyor muydunuz? Bugün milyonlarca insan son derece etkili olan, bilimsel olarak denenmiş ve yasal olarak onaylanmış bulunan, sentetik ilaçlarını tehlikeli yan etkilerini içermeyen ve onlardan çok daha ucuz olan bu doğal ilaçları kullanmaktadır. Ünlü tıp yazarı Jean Carper, bu son derece aydınlatıcı ve yararlı eserinde bilimsel deneylerin sonucunda elde edilen kanıtları, tıbbi bilgileri ve hasta deneyimlerini sunarak bu doğal ilaçların gücünü tüm çarpıcılığıyla gözler önüne sermektedir. Son derece anlaşılır bir dille yazılan ve büyük bir ilgi görerek New York Times en-çok satan kitaplar listesine giren "Mucize İlaçlar" kalp, damar ve karaciğer hastalıklarının, kanserin, osteoartritin, damar sertliği ve tıkanıklığının, yüksek kolesterolün, prostat büyümesinin, kolitin, spastik kolonun, gut hastalığının, bellek kaybının, bunamanın, depresyonun, anksietenin, kronik yorgunluk sendromunun, alkol bağımlılığının, dikkat eksikliğinin, hiperaktifliğin, migrenin ve diğer baş ağrılarının, enfeksiyonların, saman nezlesinin, bulantının ve uykusuzluğun en etkili ve güvenli tedavilerini sunmaktadır. Birçok doktor ve hasta, yarattıkları sonuçlardan ötürü, bu doğal ilaçları "mucize ilaçlar" olarak tanımlamaktadır. Jean Carper, sağlık ve beslenme konusunda dünya çapında çok-satan kitapların yazarıdır. Kendisi, tıbbi yazıları ve televizyon haberleri ile birçok saygın ödül kazanmıştır.
   
 2. sadana Bisikletkolik

  Kayıt:
  19 Ağustos 2006
  Mesajlar:
  2.270
  Beğeniler:
  2.483
  Şehir:
  Adana
  İnsan hayatın da en sık karşılaşılan hastalıkalr ve bu hastalıkların tek bir ilaçla tdavi edilmesi gerçekden insanlar için büyük bir avantaj.Bunun gbi nice ilaçlar vardır ama insanlar nedense bilinçlendirilmiyor.bunun sebebide sanırım diğer ilaçların kullanılmaması.Maddiyat ön plan da tutuluyor sanırım.
  Sonuç olarak yararlanmak gerekir..Paylaşım ve bilgi için çok tşk ler..
   
  mziyaeddin, Hakan Yazman ve S. YILDIRIM bunu beğendi.

Sponsorlu

GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2017-2-6_15-26-49.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...