mtb ye şehir bisikletlerinde kullanılan çamurluk takmak istiyorum (kron xc250)

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında ayhan met tarafından paylaşıldı.

1. ayhan met

ayhan met Üye

Seviye:
    şehir içinde kullanıyorum zaten 1.75 dış lastik var . çamurluk aldım ama arkadaki yetmiyo en ufak çamurda tüm sırtım çamur oluyo. takılabilirrmi mtb ye ona göre alıcam çamurluk

2. Burçak Erbil

Burçak Erbil Engineer | Framebuilder

Seviye:
    Çok yerinde bir seçim olur.. SKS'nin vs kaliteli, tekeri komple kaplayan plastik çamurlukları var. Çeşitli boylarda bulunuyor; 26" ve 1.75 lastiği alacak genişlikte olmasına dikkat edin, sorun olmaz.
    Tabii kadroda ve maşada da çamurluk takılacak vida delikleri olması lazım.

ayhan met

ayhan met Üye

Seviye:
    bir bisikletçiye soriyim tam bilmiyorum bir kaç delik var ama arka tarafta

İlginizi Çekebilir

Aero-vs-Lightweight-2.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...