mtb yarış kategorileri

Sukru Cam

Üye
Tepki
44
İsim
Şükrü Çam
Bisiklet
Salcano
Merhabalar 2015 MTB yarış listesine baktigimda c1,c2,c3,s2 gibi kategoriler var bu sene bisikletimin biraz kompenant larını yükseltebilir sem yarışa giricem size sorum şu bu mtb listesindeki kategoriler yaşla ilgili mi 15 yasinda hangi kategorideki yarislara gidebilirim şimdiden teşekkürler :)

Scudo

Sukru Cam

Üye
Tepki
44
İsim
Şükrü Çam
Bisiklet
Salcano
Yanıt beklemekteyim inşallah birisi bu konuda bilgi verebilir

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
senin kategorin yıldız erkekler kategorisi normal mtb yarışında ama uluslar arası olunca uci yani(uluslar arası) uluslar arası yarışlar içinde lisans gerekiyor 30 tl sanırsam fedarasyonun sayfasından bakabilirsin
uluslar arası kategori :Men Elite, Women Elite , U15 Men, U17 Men, Junior Men, +30 Master Men, +40 Master Men, Cadet Women, Junior Women (Ulusal)

normal mtb yarışı kategori :U15 Erkek/U17 Erkek/Genç Erkek+30 Master Erkek/+40 Master Erkek/Yıldız Bayan/Genç Bayan Büyük erkek Büyük Bayan
c1 c2 diye olanlarda Class-1 diye geçiyor

• Beğen
Tepkiler: Sukru Cam

Sukru Cam

Üye
Tepki
44
İsim
Şükrü Çam
Bisiklet
Salcano
Yani ben c1olanlarami girebiliyorum pek anlayamadım kusura bakmayin

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
girebilirsin tabi kondüsyonuna ve tekniğine güveniyosan :) c1 c2 vs onlar c1 120 puan veriyor c2 60 puan veriyor c3 puansız dünya sıralaması ve olimpiyatlar

bu sene faaliyet programı1 c1.png c2.png

Sukru Cam

Üye
Tepki
44
İsim
Şükrü Çam
Bisiklet
Salcano
Derece alabilicegime ppek inanamasamda o tecrubeyi tatmak ilerdeki yarışlarda avantaj kazandirir diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Melih Çolak