MTB Seçimi

Kazım Andaç

Aktif Üye
Tepki
38
1000Lira olarak Az bir bütçem var ve MTB almak istiyorum.Kron, Trek, Marin, Scott gibi markalar düşünüyorum.İncek Ankarada oturuyorum daha çok toprakta filan süreceğim, oyüzden diskli düşünüyorum.Sizce Hangi Modeli Almalıyım Neden, ben daha çok 0 düşünüyorum fakat 2.el bildiğiniz iyi bir bisiklet varsa onuda alabilirim.Hadi kalın sağlıcakla.

Scudo

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
1000 tl ye istediğin tarzda trek ve scott bulman çok zor. Ankarada Oturuyorsan eğer ERdoğanlar Bisiklete Lütfü abiye git oradaki bisikletlere bir bak derim. hemde kafanda bir marka belirlersin. 1000 tlye hidrolik disk frenli bir bisaiklet bulman imkansız diyebilirim çünkü en dandik hidrolik fren 300 tl falandır belkide daha fazladır :)

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
(link)
cube bisikletler çok süperdir.hidrolik disk,xt arka attırıcı,deore donanımlar...
(link) buda başka alternativ,
sedona 761 modelide süperdir(2009)
biraz bekle 2010 modeller çıkıcak.

Kazım Andaç

Aktif Üye
Tepki
38
2 Bisiklette Çok Güzel Fakat Performans Bisiklet Ankarada Belki gidip 2 taksite ikna edebilirsem alırım :) 750-750

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
ankarada erdoğanlar bisikleti tavsiye ederim,lütfi abimiz çok iyi esnafdır.öğrencinin halinden anlar.oraya gidince istediğin özellikleri ve fiyatı söyle en uygununu ve en iyisini mehmet abiyle birlikte tavsiye ederler.beğenirsen sanada satın alıp toprakta off road yapman kalır :=)