MTB Secimi Yardım:)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında halil bahcetepe tarafından paylaşıldı.

1. halil bahcetepe

halil bahcetepe Aktif Üye

Seviye:
    forum geç acılması dolayısıyla 2 konu açmışım hatayı buldum konunun birleştirilmesi yada silinmesini arz ediyorum özür dilerim kolay gelsin..
    ama disk frenın faydasımı olur bana zararımı onuda anlamış degilim

2. VolkanÖzcan

VolkanÖzcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Halil Bey, Ödülünüzü az sonra Murat Reis (Forum yöneticisi) teslim edecek. :)

Bu fiyat aralığında bisiklet soran 1000. kişisiniz. :D

(Diğer başlıkları incelerseniz, bahsettiğiniz tüm bisikletlerin artıları eksileri yazıldı. )

Saygılarımla.

Taner Erinmez bunu beğendi.
  3. Burhan Özyılmaz

Burhan Özyılmaz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Katılıyorum bence kendiniz belirleyin en fazla 3 model ondan sonra konu açın. Bu benim görüşüm.

İlginizi Çekebilir

ONECOL.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
GARMİN AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-8-5_14-30-10.png
Tahmin ediyorum bisiklet süren birçok kişinin aklına bu soru gelmiştir. Bacaklarımdaki kuvvetin bisiklette güç üretmeye katkısı (kısaca hız yapmaya) ne kadardır? Bisikletimizde bir power metre...