mtb mi city mi?!!!!!!!!

berk ilbay

Üye
Tepki
8
arkadaşlar forumda okudukları gene kafamı karıştırdı herkez başka birşey diyor bende mtb mi alsam yada city mi alsam karar vermedim.çok da pahalı biişi almak istemiyorum en fazla 450 verebilirim.şehir içinde kullanıcam genelde ama arada ankara yakınlarında ki köyleri gezmeye gidicez arkadaşlarla onun dışında her gün kullanmıcam hafta sonları birde yazın hergün olabilir..lütfen mtb mi almalıyım citymi aklımda salcano city sport modeli var ama kararsızım

Scudo
Tepki
109
Siz sanirim kisa mesafeli tur bisikleti olarak kullanacaksiniz. Sehir bisikletleri koy yollarinda rahatlikla surulebilecek dayaniklilikta. Ben yerinizde olsam bir sehir bisikleti tercih ederdim. Eger koyun yollari gercekten cok bozuksa amortisorlu masaya sahip bir melez secerdim. Bir mtb kullanicisi olarak Mtb yi parkura girmeyecekseniz hic bir sekilde onermem. Almayi dusundugunuz yere gidip ikisini de bir 10 dk surup aradaki farki kendinizde farkedebilir ve tercihinizi ona gore yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Şafak Başlar

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
salcano city sport modellerine bakabilirsin...

Tepki
109
fiyatlarını tam bilmiyorum ama v fren donanımlı bir salcano city sport alabilirsiniz sanırım 450 tl ye. city sport 21 vs modeliydi yanlış hatırlamıyorsam üzerinde amortisorlu bir de maşa vardı. havaların soguması ve sezonun kapanması nedeniyle güzel indirim yaparlar genelde. almayı düşündüğünüz yerle sıkı pazarlık edin. imkanınız varsa istanbul sirkeci de ki salcano bayisine gidin onların güzel indirimler yaptıklarını biliyorum.

berk ilbay

Üye
Tepki
8
ya bende tam sedona borla iyi bunu alıyım falan diyodum aslında city sport çok ağır ve seri bir bisiklet deilmiş öyle duydum ama bana borla yeter heralde herkeze teşekkürler

Tepki
14
o bütçe ile en iyi tercih salcanodur. asfalt olmayan tüm yollarda şehir bisikletleri kullanılmaz. asfalt yollarda kullanacaksanız city ler iyidir.

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
köy yollarına, patika yollara gidecekseniz amortisörsüz bir maşa canınızı sıkacaktır..