Satıldı MTB Kadro'18+Sele Borusu Kargo Dahil(Kelepir Fiyata)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında sinan hoçur tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sinan hoçur

sinan hoçur Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba bf üyeleri.Mtb kullanmayı bıraktım ve eski bisikletimden kalan kadromu satıyorum.Kadro Noname'dir.[FONT=&quot]Boyu 17,5-18 arasındadır .[FONT=tahoma, geneva, sans-serif] Kadro Disk ve V-Fren uyumludur.[FONT=verdana, geneva, sans-serif]Herhangi bir çatlağı,kırığı yoktur.Kadro ilk halinden sonra özel olarak boyatılmış(50$'a)tır. Uzun süre kulanıma bağlı olarak çizikler mevcut.Fotoğraflarda da gözüküyor.Kadronun ağırlığı 2kg'dır.[FONT=tahoma, geneva, sans-serif]YanındaTranz-x Marka sele borusu ve sele kelepçesinide veriyorum,onları almak istemeyenlere 10 tl indirim yaparım.Furş setide yanında gönderilecektir.

İlginizi Çekebilir

upload_2015-12-21_16-47-34.png
Yarış koşan insanların çok sık kullandığı bir ölçüt vardır: interval sonrası nabzın ne kadar kısa sürede normal seviyeye iniyor? Formunun zirvesinde olanlarda bu sürenin kısa olduğunu biliyoruz....
upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...
2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.