MTB Jant Seti aranıyor

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Ahmet Can Yakışır tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ahmet Can Yakışır

Ahmet Can Yakışır Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sadece disk fren uyumlu, tubeless olmayan, özel örüm jant seti arıyorum. Hafiflikten ziyade sağlamlık istiyorum; 80 kilo civarında ve arazide bisikleti acımadan kullanan biriyim.

Sadece çember de olabilir; 36 delikli göbeklerim mevcut. Bunların üzerine 4x9 özel örüm çemberlerle yeni bir set yapabilirim.

Fiyat olarak 150 TL'nin üzerine çıkmam şu an için pek mümkün değil. Elinizde daha yüksek fiyatlı bir set varsa 1-2 ay sonra tekrar görüşebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Wind_Tunnel_Drafting_1024x1024.jpg
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
chris-froome-descending.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.