İptal Edildi Mtb ile takaslık yol bisikleti + masa üstü pc ( 19" monitör )

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında Gökhan Günendi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gökhan Günendi

Gökhan Günendi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ümit racebike 2805 yol bisikletim mtb ile takaslıktır üzerine masa üstü pc veriyorum bisikletin üzerindeki ekipmanlar orijinaldir görüşmek isteyenlerin numarasını vermesi yeterlidir ben arayabilirim

Gökhan Günendi

Gökhan Günendi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ümit racebike 2805 yol bisikletim mtb ile takaslıktır. bisikletin üzerindeki ekipmanlar orijinaldir. bisikletin üzerine 19" monitörlü masa üstü bilgisayar veriyorum. Teklif için numaranızı vermeniz yeterli ben ararım. Fotları msn den gösteriyorum

İlginizi Çekebilir

upload_2016-5-10_15-11-39.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
ONECOL.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
IMG_20160426_172107.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.