Mtb ile 300 km hazırlığı İstanbul - Tekirdağ

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mekatroni tarafından paylaşıldı.

1. mekatroni

mekatroni Yeni Üye

Adı:
    Işıkhan Tahsin
    Bisiklet:
    Castello
    Seviye:
    Arkadaşlar yıllar sonra bisikletle ilk uzun yolculuğumu yapacağım Pek kolay olmayacak ama hazırlıklar başladı :) Amaç hem çok uzun zamandır özlem duyduğum bisiklet heyecanını yeniden yaşamak , hemde Tekirdağ dan 150 yıllık Halis Kefir mayasını getirmek ( İkiside birbirine bahane işler yani :) Katılmak isteyen arkadaşlar varsa Cumartesi günü saat 5:00-5:30 sularında Taksimden çıkıyorum
    Malesef yanımda aksiyon kamera veya iyi bir gps yol bilgisayarı olmayacak . Şimdilik runtastic programını kurdum , sağlıklı çalıştığından şüpheliyim ama sanırım en iyisi yine runtastic . Şimdilik anlık durumda olmasın :)

Bu arada gerçekten kefire ihtiyacı olan hastası falan olan varsa söylesin taşıyabileceğim kadar getirim . Para falan söz konusu değil Onun dışında bulamadığınız Çin ve Bulgaristan dan sormak istediğiniz ufak tefek birşeyler olursa her hafta bir veya iki gelen oluyor bu konudada yardımcı olurum . Herkese iyi pedallamalar . :)

crytek ve Serkan Mıstınoğlu bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

2-1468594337435-nttngl699cik-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
07thighs1-articleLarge1.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...