Satıldı MTB için 1.15 yol lastiği CST traveller

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında suleyman gundoğdu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. suleyman gundoğdu

suleyman gundoğdu Üye

Seviye:
    Selamlar .. elimde 4 ay önce aldığım fakat 1 ay kullanabildiğim CST TRAVELLER (1.15 x 26 ) lastik bulunmaktadır.. Bisikleti genelde arazi türü alanlarda kullandığım için yol lastiği elimde ihtiyaç fazlasıdır. Memnun bırakmadığından değil sadece ihtiyaç fazlasıdır . Ürünü 50 tl ye sıfır aldım iç dış olarak. Ben 30 tl ye satışa sunuyorm. ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.. ve buyrun fotoğrafları

SELamlar elimde CST TRAVELLER (1.15 x 26 ) lastik bulunmaktadır.. Bisikleti genelde arazi türü alanlarda kullandığım için yol lastiği elimde ihtiyaç fazlasıdır. Memnun bırakmadığından değil sadece ihtiyaç fazlasıdır . Ürünü 50 tl ye sıfır aldım . iç dış olarak Ben 30 tl ye satışa sunuyorm. ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.. ve buyrun fotoğrafları

SELamlar elimde CST TRAVELLER (1.15 x 26 ) lastik bulunmaktadır.. Bisikleti genelde arazi türü alanlarda kullandığım için yol lastiği elimde ihtiyaç fazlasıdır. Memnun bırakmadığından değil sadece ihtiyaç fazlasıdır . Ürünü iç dış olarak 30 tl ye satışa sunuyorm. ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.. ve buyrun fotoğrafları

SELamlar elimde CST TRAVELLER (1.15 x 26 ) lastik bulunmaktadır.. Bisikleti genelde arazi türü alanlarda kullandığım için yol lastiği elimde ihtiyaç fazlasıdır. Memnun bırakmadığından değil sadece ihtiyaç fazlasıdır . Ürünü iç dış olarak --30--tl ye satışa sunuyorm. ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.. ve buyrun fotoğrafları

İlginizi Çekebilir

tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-10-25_19-34-27.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
upload_2015-9-22_17-4-3.png
Fast After 50'de Joe Friel kiraz suyunun iyi bir uyku için faydalı olduğunu, çünkü kiraz suyunun uyku sırasında melatonin üretimini arttırdığını yazıyor. Tabii iyi uyku da şiddet antrenmanları...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.