Mtb bisiklet alicam yardimci olur musunuz

Scudo

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
806
Bisiklet
Sedona
Salcano , kron, sedona , vs gibi seçenekleride değerlendir. Ama emin ol ikinci elde bu baktıklarindan çok daha ii lerini bulabilirsin.800₺ butçe ile

BF Okuru

Üye
Tepki
3

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.822
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Dayanıklı olsun !?!?!
Kullaniciya, bakimina, kullanildigi kosullara bagli dayaniklilik birazda...
Ayrica ne kadar dayanmasini istediginize bagli. Kadro dayanir bir sekilde ama kalitesiz amortisor masa dayanmaz. Rijit maşa dayanir bakim istemeden yillarca. Kilometre ve kullanima gore zincir, ruble, aynakol dayanmaz belli bir yerden sonra degisir....
Siz fiyat haricinde baska ne ozellikler istiyorsunuz, nerelerde kullanacaksiniz, olmazsa olmazlariniz nedir soylerseniz biraz daha duzgun birseyler cikabilir.
Ornegin V fren, MD fren, HD fren, amortisor olmali olmamali gibi kriterleriniz var mi?

Sonra istediginiz ozelliklere gore bu iyi, bu idare eder, bu seni uzebilir denir.
Once dusun, biraz daha arastir, sonra detayli bir sekilde sor...
Ama 5.000 TL lik bisiklette alsan, temizlemez, yaglamaz, yagmura terk edersen geceleri park ettiginde 2 seneyi bulmaz dagitirsin ;)

Tepki
4
rockrider 500 tavsiye ederim bende onla başladım çokta dayanıklı simdi satım arkadaşıma bence onu al

Tepki
3
Bisiklet
Ghost
Eğer imkanın varsa fiyatı biraz daha yükseltip sedona ya yönelebilirsin.Ama bence 2.el bisikletlere yönelmelisin.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.177
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross