İptal Edildi MTB aynakol (ya da orta ve büyük yaprak), ön aktarıcı (8'li) arıyorum

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Yusuf Z. Şipal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Üst düzey olmayan orta halli MTB aynakolu ya da orta ve büyük yaprak arıyorum. Diş sayısı önemli değildir. Ayrıca ön aktarıcı ihtiyacım var, 8 li sisteme uyması gerek. Sorunsuz atıl malzemesi olanlara duyurulur.
    İletişim için özel mesajı tercih edelim.
    Teşekkürler

2. Burak Oguz

Burak Oguz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    facebook kullanmıyorum Burak Bey, özelden resim gönderebilir misiniz? ya da turkdiver@hotmail.com mailine... teşekkürler

İlginizi Çekebilir

drink-up.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
Wind_Tunnel_Drafting_1024x1024.jpg
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
upload_2016-8-14_11-34-16.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.