MTB Ayaklık

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Merhabalar,

Merida Matss TFS 200-D kullanıyorum ( MTB ). Yalnız bisikleti illaki bir yere dayamak zorunda kalıyorum. KAdronun veya herhangi bir yerin çizilmesini istemiyorum. MTB'lere ayaklık takılmaz diye biliyorum ben de.

Sizlerin yorumlarını alabilir miyim? Bu konuda bir çözüm üretmiş arkadaşımız var mı ?

Scudo

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
bana göre yarışlara katılmayacaksan takmanı öneririm çünkü yarışlarda bir pompa dahi sorun oluyor.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Şu sıralar önümde yarış felan yok. Zaten bisiklet 5 günlük henüz. Benim bisiklete uygun bişey nerden bulabilirim ki ?

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@psychologicalmaniac
Takılmaz diye birşey yok her kadroya göre piyasada uygun ayaklıklar var. sana takılmaz diyenler yakışmaz anlamında söylemişler Merida gibi bir kadroya ayaklık takarsan cidden hoş olmaz :) bisikleti biryerlere yaslama teknikleri var çizmeden incitmeden bence o tekniklere çalış derim :)

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
:) aslında biliyor musunuz ben de yakıştıramıyoru bisikletimin kadrosuna :) Bakalım ya zorluyo beni ama şu tekniklere yogunlaşcam artık :)

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Bence gereksiz ağırlık ayaklık nerden baksan tahminen 300-400 gr vardır diye tahmin ediyorum + çok sarsıntılı yerlerde inişlerde ses yapması muhtemel. Yinede seçim senin.