MTB arıyorum Bütçem 700ytl Civarı

Tepki
0
Herkeze selamlar.
Bisiklet sporuna yeni başlıyacağım 2.el bir MTB alıp ufak ufak başlıyayım diyorum. bu iş içinde 700YTL cıvarında bir bütcem var.
*%40arazı %60 asfalt seklinde bir kullanımın olacak,
*kadro boyu 19inc(~1) civari
MTB bakıyorum. Önerileriniz benim için çok değerli, bisikletini satmayı düşünen arkadaşlarda tekliflerini yazabilir. ilgilenen herkeze şimdiden çok teşekkür ediyorum. Hoşcakalın.

Scudo

zekixx

Forum Bağımlısı
Tepki
197
İsim
Zeki
Bisiklet
KTM
@karakullukcu

fiyatta biraz daha yukari cikma imkaniniz varsa goruselim. bianchi ultimate 2008, 3 aylik ve cok temiz.

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
bianchi tercih etmem girmeyin o işlere bence 2. el temiz bir merida bulabilirsin.

Tolga Erçetin

Daimi Üye
Tepki
203
@Yokuscu

arkadaşın bianchisindeki donanım iyi ise neden olmasın serkan? kadrosu iyi çünkü... ama tek teklif verilmiş olması da ilginç... bu fiyata bisiklet satmak isteyen yok mudur... :) eğer bisiklet satan çıkmazsa tek tek forumdan parçaları alıp güzel bir bisiklet de yapabilirsin... hem de sıfırı 1500 liraya yakın bir bisiklet...

Tepki
0
bıanchı fena olmasada suan tercıhımı bıanchıden yana yapmak ıstemıorum. gecenlerde bı arkadasta Corratec X-Vert Ext. vardı 800 e verebılırım dedı n dıyorsunuz. hıdrolık dısk frenlı orta temızlıkte bı bısıklet

zekixx

Forum Bağımlısı
Tepki
197
İsim
Zeki
Bisiklet
KTM
@karakullukcu

selam, bianchiyi ultimate i yanlis degerlendirmeyin. keske onceden mesaj atsaydiniz bende 800 ytl ye birakacaktim, corratec ext. den cok cok daha iyi bir bisikletttir. su an satmaktan vazgectim gerek kalmadi. ama bulubilirseniz kacirmayin. gorup bilmeden yorum yapan cok oluyor. uzerindeki donanimla sifir fiyatina dahi bulunmayacak bir alet full deore lx + hidrolik disk. (aynakol haric) zaten whistle alikut 831d modelinin aynisi sadece bianchi markasi var uzerinde.

uygun fiyatli dusunurseniz corratec x-vert motion 2007 var. yaklasik 800km sehir ici binildi ve 2007 sonunda alindi cok temiz. kardesimin bisikleti.

(link)

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Ufak ufak?
2.el ve 700tl?
2.el 700tl dediğinizin sıfırı yaklasık 1000-1100tl eder..Oda pek giriş olmaz..Bu kriterlere uygun olaraktanda Sedona 761-781 i şiddetle tavsiye ediyorum..Özellikle 781 Görsellik ve Kompenant bakımından kendini kanıtlamışş.Sedona dışında Scott da düşünebilirsin ancak..Scott ların fiyat performans oranları hakkında pek bir bilgiye sahip değilim..Eminim diğer üye ve yöneticiler yardımcı olacaktır..
Sağlıcakla kalın...
Can Sonbay

Tepki
1
slm iyi bayramlar elimde sedona borla 20 inç bulunmakta fiyat 500 aliminyum kadro baska ozel topladıgım bisiklette var oda 250 tl dir