Mtb ariyorum 850 liraya kadar ne Önerİrsİnİz ?

ozanalp

Üye
Tepki
3
Carraro , sedona , arasinda cok kaliyorum. Kullanan tavsiye edicek olan varsa ?

Scudo

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Sedona Borla

(link)

Carraro 419 Grunge

(link)

Bu ikisine göz atabilirsin. Kullananlardan tanıdıklarım oldu, hepsi de memnundu. Mtb alacak olsam gözüm Sedona Borla'daydı, Sedona'nın efsane modeli diye adlandırılır.

ozanalp

Üye
Tepki
3
Bunlar düşük modeller bence kron xc 250 kullanıyodum yetmemeye başladı sattım yenı bisiklet arıyorum carraro 473 h race arıyorum bulamıyorum

Enes.

Üye
Tepki
21
Bisiklet
İdeal
carraro daytona 436 gecen 2011 modeller üretimi durduruldu eger bulursanız 1050 lira katalog fiyatı var. İndirimle 800 le 900 arasına alabilirsiniz ben bu aksam alıyorum 900 e.

• Beğen
Tepkiler: gok

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized
@ozanalp

436'yı diyorsan değil.Sıfır alacaksan o fiyata deore bulamazsın,2.ellere bak derim.

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
@ozanalp

Önerdiklerim düşük modeller mi? Belirttiğin fiyata ne umuyorsun onu anlamadım. Önerdiklerim düşük falan da değil. Downhill falan mı yapacaksın? Mtb yarışmalarına mı katılacaksın? Cevabın hayırsa önerdiğim bisikletlere düşük model demen çok büyük haksızlık olur. Sedona Borla'dan bahsediyoruz, yapma etme.

• Beğen
Tepkiler: gok

ozanalp

Üye
Tepki
3
tourney degilmi borla ? zaten tourneyden çıktım gene aynı vitesi kullanmak gereksiz bence yükseltmeliyim dedigim fiyat fazla degil ama cok düsük degil sıfır bakmıyorum zaten 2.elde bu fiyata borlanın üst modelleri bulunabılır

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized
@ozanalp

2.el de alabilirim diyorsan 800'e deore bulabilirsin ama fazla satılığa çıkmıyor öyle bisiklet.

ozanalp

Üye
Tepki
3
Sedona 771 alıyorum v fren takılı üzerinde ama ben disk frene cevirmek istiyorum kadro ve maşa disk frene uyuyor yaklaşık kaça mal olur ön arka disk takımı ?

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bnde sedona carraro arasında kaldım ya daytona 436 ya da 721 alıcam ama 721 daha yakın duruyor:)

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@ozanalp

436 Daytona'da arka vites Deore, ön vites ve vites kolları Alivio. Sıfır olarak 900-950 TL arası bir fiyata bulabilirsin Daytona'yı ve bu fiyata alınacak en iyi bisiklet bence Daytona'dır.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
sedona 771 gercekten donanım ve kadrosu harika yerinde secim olmus.özelliklie rijit 7005 alu paslanmaya karsi koruyuculu cinko.bana kalirsa v-fren den sasma derim.hd fren masrafli bence cok gereksiz.baradine papuc al.keyfine bak derim.hd frenler hem agir-masraflı.istanbulun neresindensin:D ben su an ist-avrupa-sarıyerdeyim.su an bisiklete masraf basladi .tekerleri sagolsun yegen havasız kullanmis tekere baloncuk yapmis.yenisi aldim.aktarıcılar deforme olmus.peh:D sinir küpü durum.bir an once surmeyi ozledim.bisikletforum yazısı yazacagim.istanbuldan forum tanidikları cıkar diye umuyorum:D.herkese kazasiz bol keyifli pedallamalar.

ozanalp

Üye
Tepki
3
bende istanbulun anadolu yakasında çengelköydeyım bende masraf edicem gibi gözüküyor :)

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
0 alacaksan 721 İ nakİte 850 ye alirsin pazarlikla ama onda acera set var...

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
istte bugun servise ugradim.salcona-sedona bisikletlerine bakma imkanim oldu.2011 model salcona 241 srv ler 650 dusmus.o paraya alinacak donanım harika.istte dusunen varsa msj atabilir.sedonalarda gordugum kadarıyla işcilik olsun harika olmus.trek in boyama teknolojini yakalamis gibi geldi.fark goremedim.marka takintisi olmayanlara tavsiye ederim.kronda secenek az seneye patlama yapcak gibi.