MTB aranıyor

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında ikan yüzgeçgölü tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ikan yüzgeçgölü

ikan yüzgeçgölü Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba
    Kendi bisikletimden çok memnunum fakat üstündeki ekipmanlar beni tatmin etmiyor
    En azından deore'li bir mtb istiyorum
    En fazla 1350 tl bütçem var
    2.el temiz bir şey istiyorum

2. krmtoprak

krmtoprak Sadece Bisiklet!!!

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Antalya dan selamlar. Diğer bisikletlerimden vakit ayıramadığım 2013 model merida tfs 300 umu yol bisikleti almak için satıcam. Bisiklet toplamda 50 km ancak kullanıldı ve üzerinde KESİNLİKLE KILCAL ÇİZİK DAHİ YOKTUR. Kadro boyu 20" dir. Bisikletimin detaylarına internetten bakabilirsiniz. Arka aktarıcı slx dir. 05355845906

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-8-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2015-12-21_16-47-34.png
Yarış koşan insanların çok sık kullandığı bir ölçüt vardır: interval sonrası nabzın ne kadar kısa sürede normal seviyeye iniyor? Formunun zirvesinde olanlarda bu sürenin kısa olduğunu biliyoruz....
image.jpeg
[ATTACH] Gençler, Bisiklet iyi hoş, kardio yaparken bacak kaslarının önemli kısmı biraz bel azıcık sırt nihayetinde hiçe yakın kol kasları çalışıyor. Vücuda direk etki eden pedal haraketi bir çok...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.