Mtb Aranıyor(Salcano ve bıanchı harıc)

aliyilmaz

Aktif Üye
Tepki
38
Arkadaslar 700 tl butcem var.Mtb arıyorum.Satan arkadaslar msn adresımı eklerse yada telefonumundan bana ulasırlarsa sevınırım
Mail : karpi_7@hotmail.com
Telefon:05345207627

Scudo

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
neden salcano veya bianchi hariç dediğinizi bu kadar önyargılı oldugunuzu anlamadım ama bu yıl salcano çok başarılı modeller çıkardı

Samet SERTER

Forum Demirbaşı
Tepki
264
Nedense bizim insanlarımız yabancı firmaya para kazandırmayı çok seviyor...

Gokhan Arikan

Aktif Üye
Tepki
157
İlan sahibi arkadaş tercihini yapmış ,bu modellerden kullanmış ve memnun kalmamış olabilir.Onun tercihini sorgulayıp ,anlamsız mesajlar yazıp ,ilanını kirletmek bize düşmez bence.....Tartışmak isteyen neden ilan sahibine özel mesaj yazmıyor anlamıyorum.
Bu mesajım için de özür diliyorum aliyılmaz kardeşim.

aliyilmaz

Aktif Üye
Tepki
38
@BARIŞ AKAN

Yok sahsı bı sıkıntım yok sadece bu markaları cok ıyı bılıyorum neredeyse tum modellerını bılıyorum artık farklı bısey kullanmak ıstıyorum....

@Samet SERTER

Ya arkadasım ne alakası var ama oyle olsa carrora harıc derım daha bır suru marka var ayrıca zaten bızım burada satın aldıgımız yerler ve devletımız bolca vergı koyarak zaten kazanacagını kazanıyor fasızm yapmaya gerek yok ayrıca salcano ve bıanchı kalıtesı ve kalıtesıne oranla fıyatı tartısılır...

@Gokhan Arikan

Tesekkurler dedıgım gıbı cok kullandım artık farklı lezzetler tatmak ıstıyorum denır ya benımkıde oyle ıste farklı bır heyecan farklı bır tad arıyorum.Yanı ama yabancı markalara duskunlugum yok ozellıkle ılk almak ıstedıgım marka carrora yanı oyle olsa onuda tercıh dısı bırakırdım tabıkı benımde salcano bıanchı den ozellıklede salcanodan cok hosuma gıden markalar ama ıste para konusu cok buyuk etken yanı benım butcemde salcano ve bıanchının modellerı dıger markalara gore pek avantajlı kalmıyor -.

aliyilmaz

Aktif Üye
Tepki
38
Yanı benımde (link) arkadasım ımzasındakı mtb'yi alacak maddı ımkan olsa tabıkı salcanoya daha sıcak bakarım ama su an dedıgım gıbı butcem uygun degıl..

aliyilmaz

Aktif Üye
Tepki
38
Arkadaslar bısıklet buldum sayılır ancak daha karlı bısey cıkar belkı teklıflerınızı beklıyorum

Samet SERTER

Forum Demirbaşı
Tepki
264
@alıyılmaz

Tamam ben kendi ülkemin malını koruyorsam bu da faşistlikse BEN FAŞİSTİM.
KELİMELERİNİZİ AKLINIZDA 2 KERE DÜŞÜNEREK YAZIN YANLIŞ SIFATLAR TAKIYORSUNUZ!!!

aliyilmaz

Aktif Üye
Tepki
38
yanlıs sıfatlar kullanmıyorum tamamen dogru resmen bısıklet konusunda bıle mıllıyetcılıge gıdecek kadar fasıstsınız benım neden salcano ve bıanchı harıc dedıgımı bılmeden ılk aklınıza mılleyetcılık gelecek kadar fasıstsınız yazdıklarım sıktıysa kusura bakmayın ancak boyle yanı durduk yere bılıp bılmeden hem konumu kırlettınız hemde tartısma yolu actınız...

Tepki
25
Dostum Kron Düşünürsen bisikletim hala satılık,

http://i864.photobucket.com/albums/ab206/Oguzcan/46892_426201377333_662667333_5181030_1330050_n.jpg

550tl

aliyilmaz

Aktif Üye
Tepki
38
@T0LGA

Boyum 178 cm cıvarı ona gore 17-18 kadro boyu olan bır bısıklet arıyorum...

İlgili ilan trek 4900.(link)

Tesekkurler ancak ilgilenmiyorum...
Dostum Kron Düşünürsen bisikletim hala satılık,

Tesekkur ederım ancak bır carrora race buldum allah nasıp ederde arkadasla anlasırsak onu alıcam...

Salih Çadırcı

Aktif Üye
Tepki
32
kararında bir değişiklik olursa salcano NG303 verebilirim resimlerini msnden ataym burayı kirletmeyeyim Fiyat olarak 500TL istiyorum fazla kullanılmamış ve 1hafta önce bakımı yapılmıştır