Msn NickleRİ

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

barışveçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
407
> YoLdA beni ne görseler ya şu kızı unut unut diye başımın eteni yediler ama ben şuan sana şunu diyiyorum gÜl BEn seni unutucak kadar yürekle diğilim.. [ okannarman1994 ]

> Gece midir insanı huzunlendiren yoksa insan mıdır huzunlenmek ıcın geceyı bekleyen..! [ @şik@r ]

> Gidene kal demek ZAVANLILARA kalana git demek TERBİYESİZLERE dönmeyene dön demek ACİZLERE hak edene yol vermek bize YAKISIR..

> Ben Seni Dün Sevmedim; Çünkü Dün Bitti... Ben Seni Bugün Sevmedim; Çünkü Bugün Bitecek... Ben Seni Yarın Sevdim; Çünkü Yarınlar Hiç Bitmez... [Kızıl Ejder (Ender Mert)]

> Hayatta En Acı Şey=Unutmak, En Güzel Şey=Sevmek, En Üzücü Şey=İntikam, En Sıcak Şey=Arkadaşlık, En Feci Şey=Unutulmak [Kızıl Ejder (Ender Mert)]

> Ağlamak Çocuklara, Afettmek Allah'a Mahsus. Birgün Beni Aldatırsan; Çocuk Deilim Ağlamam, Allah Deilim Affetmem [Kızıl Ejder (Ender Mert)]

> Bir Deniz Düşün "Susuz" Bir Gece Düşün "Uykusuz" Bir İnsan Düşün "Sevgisiz" Bir Bahar Düşün "Çiçeksiz" Bir de Beni Düşün "Sensiz" "İMKANSIZ":)

> GöZLErİnE BaKtIySaM HoŞLaNDıMmI SaNdIn?SeNi sEwİyOrUM DeDiysEm GeRçEkMi SaNdIn? 21.yüzyıldayız OğLum (((((SEN KENDİNİ NE SANDIN??)))) [ ASİ_TATLI_CADİ ]

> Aşk öldürdü beni dedin ölüsün aşk süründürdü beni dedin sürünüyorsun seni çok sevdim dedin şimdi sevmiyorsun sen benle dalgamı geçiyorsun..

> Eğer birgün benim ismimi anarken sesin kısılırsa bilki seni düşünüyorum...

> Denizden kağıt sudan kalem yaptım. bin kere seni sewiyorum yazdım aptalsın inandın çünkü ben seni sewmedim sana taptım. (NEŞE)

> KİMSE İÇİN ÜZÜLMEYE DEĞMEZMİŞ ÜZÜLMEYE DEĞENLER SADECE SEVİLENLERMİŞ BEN KİMSE İÇİN ÜZÜLMEDİM ÜZÜLMEMDE... [EVREM]

> Sana GİTME diyemedim gözlerim gözlerinde kaldı.Susuz büyür mü hiç çiçek su sende çiçek bende kaldı...

> Adını yazacağım gökteki yıldızlara denizdeki kumlara kumsaldaki taşlara aşkımı sevgimi vereceğim kuşlara alıp götürsünler yar sana ..

• Beğen
Tepkiler: 13erktan
Scudo
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.