mrb arkadaslar

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında osman kocaman tarafından paylaşıldı.

1. osman kocaman

osman kocaman Yeni Üye

Seviye:
    ben eskişehirde yasıyorum sehır ıcınde hergün gunluk en az 20 km yol rahatlıkla yababılecegım bır bısıklet almak ıstıyorum sanırım sehır ıcınde kullanıcagım ııcn dag bısıkletı dahaa uygun olur ama markaya ve modele karar veremıyorum sedonna 711 d bnm ıcın uygun olur mu 175 boyunda 72 kiloyum ve bakımını yaptırmakta sorun yasarmıyım butcem 500 1000 tl arasında yardımlarınız ıcın sımdıden cok t.ederım...

2. Hakan Yaş

Hakan Yaş Aktif Üye

Seviye:
    dağda, çamurda kullanmayacak, bol su geçişleri yapmayacaksan, disk freni tercih etmen hem ağırlık hem de maliyetli olacaktır.

osman kocaman bunu beğendi.
  3. Alper Yıldırım

Alper Yıldırım Forum Bağımlısı

Seviye:
    ayrıca dağda çamurda kullanmaycaksan, engebeli araziye girmeyecek sadece şehir içinde kullanacaksan sehir-tur bisikleti daha uygun olur görüşündeyim

4. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Şehir-tur bisikleti alman daha yararlı olacaktır... Sedona 321 e bakabilirsin ya da Geotech life ya da Salcano şehir bisikletleride olabilir

osman kocaman

osman kocaman Yeni Üye

Seviye:
    t.ederım peki salcano xrs 800 hakkında ne düşünüyosnuz nasıl bnm isteğimi karsılar mı peki ?

osman kocaman

osman kocaman Yeni Üye

Seviye:
    sedonna 771 d 711 v salcano xrs 800 3 bisiklet arasında kararsız kaldım arklar yardımcı olurmusunuz

7. Taner Erinmez

Taner Erinmez Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Salcano kullanmadım, ben kullanmayı düşünmüyorum, sen kullanırım dersen kesinlikle salcano al, 1000 500 arası tüm modelleri iş görür..Ama güvenemezsen Kron xc1000 ve ya sedona 721 öneririm. V frenli 750tl ve 741,751 modelleriyle aynı kadroya sahip.

8. Burak B

Burak B Aktif Üye

Seviye:
    Şehirde kullanmak için size WHISTLE GUIPAGO 1160 öneriyorum, bisiklet gerçekten çok güzel görünüyor.

osman kocaman

osman kocaman Yeni Üye

Seviye:
    hmm v fren olmasını tercih etmıyorum 711 d nasıl sizce 721 le arasında cok mu fark var

10. Burak B

Burak B Aktif Üye

Seviye:
    Dağ bisikleti almakta kararlıysanız Salcano NG 255 SRD'yi öneririm, peşin fiyatta 900 TL'ye alınabildiğini okumuştum forumda. Donanım olarak çok güzel bir bisiklet.

11. Mehmet Ergene

Mehmet Ergene Forum Demirbaşı

Seviye:
    bisiklet süreceğiniz yollar her ne kadar asfalt olmasına rağmen eğer bozuksa -ki çok büyük ihtimalle öyle- dağ bisikleti alın derim. 711d var bende de gayet memnunum. disk fren önemli değilse kron xc1000 alabiirsiniz onun yerine.

İlginizi Çekebilir

image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...
maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
1430320894945-vt4jk72hwooj-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...