İptal Edildi Mp3 player sandisk sansa

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Hakan Yazman tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Fiyatı -Hızlı bir satış olması amacıyla- 195 YTL dir. (kendim o tarihte indirimli olarak 285 ytl ye almıştım, etiket fiyatı ise 329 ytl idi -kutu arkasındaki etiket-)

2006 1. ayda yanlışlıkla aldığım (diğer kullandığım mp3 player ı kaybettim zannettiğimden dolayı) mp3 player, hiç kullanılmamıştır hatta içine şarkı dahi kaydedilmemiştir.

Ambalajı, kdv Fişi ve onaylanmış 2 sene garanti belgesi mevcuttur (garantisi 30-01-2008 e kadardır), tüm aksesuarlarıyla beraber satılıktır...
    uzun pil ömrüne ve oldukça iyi ses kalitesine sahiptir. Tek bir aaa (ince kalem) pil ile 15-18 saat mp3 keyfi. Sporcu kullanımı için kol bantı vardır.

Kapasite 1 GB
    Sd kart yuvası: küçük ve ucuz bir kart eklentisiyle kapasitesini 4-5 GB a kadar arttırma imkanı.

Teşekkürler...
    Hakan Yazman

2. t-genc

t-genc Forum Bağımlısı

Seviye:
    güzel bir şeye benziyor

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-27-33.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.