Mozilla Firefox sorunu

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Abdullah Hakkı tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah Hakkı

Abdullah Hakkı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Arkadaşlar dün gece mozilla firefox indirdim. Birsürü eklenti vs. kurmama rağmen bir türlü hiçbirşekilde video izleyemiyorum. Gom Player ve QuickTime Player yüklü. Kafayı yemek üzereyim. Yardımcı olacak kimse varmı acaba?

2. Emrah Pektaş

Emrah Pektaş Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba

NoScript veya Adblock plus eklentilerini kurduysanız videoları engelliyor olabilir.Bu eklentilerin ilgili sayfalardaki ayarlarını kontrol edin.

3. iskender şerit

iskender şerit Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Hangi eklentileri yüklediniz açıkca belirtin vede Hangi sitedeki videoları izleyemiyorsunuz. En önemlisi Adobe flash player yüklü olması gerek..

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-56-25.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
1430319843263-1tem865pty2hw-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
General-Energy-Burn-Rate.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...