Mountain Bike Aktivitesi yapabilecek personel aranıyor.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında sercanserhat tarafından paylaşıldı.

1. sercanserhat

sercanserhat Yeni Üye

Adı:
    Sercan Serhat Çığgın
    Bisiklet:
    Geotech
    Öncelikle Herkese Selamlar.
    Muğla Dalaman'da bulunan otelimizde Kasım Ayının ilk haftasına kadar, Moutain Bike Aktivitesinde görevlendirilmek üzere, ingilizce bilen (tercihen Almanca) takım arkadaşı aramaktayız. Otel içinde 2 kişilik odalarda konaklama, yüksek maaş ve sigorta yapılacaktır.
    ilgilenen arkadaşların 507 433 84 39 numaralı telefondan ulaşmalarını ve ciggin14@gmail.com E-Mail adresine resimli CV. lerini yollamalarını rica ederim.
    Herkese iyi forumlar.

Osman D. ve Barış TURAN bunu beğendi.
    sercanserhat

sercanserhat Yeni Üye

Adı:
    Sercan Serhat Çığgın
    Bisiklet:
    Geotech
    Öncelikle Herkese Selamlar.
    Muğla Dalaman'da bulunan otelimizde Kasım Ayının ilk haftasına kadar, Moutain Bike Aktivitesinde görevlendirilmek üzere, ingilizce bilen (tercihen Almanca) takım arkadaşı aramaktayız. Otel içinde 2 kişilik odalarda konaklama, yüksek maaş ve sigorta yapılacaktır.
    ilgilenen arkadaşların 507 433 84 39 numaralı telefondan ulaşmalarını ve ciggin14@gmail.com E-Mail adresine resimli CV. lerini yollamalarını rica ederim.
    Herkese iyi forumlar.

Barış TURAN bunu beğendi.
  3. Osman D.

Osman D. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Mountain bike aktivitesinden kasıt nedir? Ne tarz bir aktivite istiyorsunuz? Ne kadar süre ile yapılacak? Soruları cevaplarsanız memnun olurum :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-34-16.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2016-9-26_14-19-40.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...