Motosiklet satın alsaydınız bisiklet sürmeyi bırakır mıydınız?

Başlık
22
Tepki
2
Bisiklet
Salcano
merak ettim bi yanıtları alayım. doğrusu ben bisiklete binmeyi bırakırım korkusuyla son anda motosiklet almaktan vazgeçtim. galiba hiç almayacağım :)

Başlık
5
Tepki
16
Bisiklet
Ümit
motosikletin zevki bisikletinkinden farklı , ancak bana kalırsa motosiklet daha zevkli ben motor alırdım

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Başlık
39
Tepki
247
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Birakmaktan ziyade bn sahsen cok dik rampali bi yerde oturuyorum bundan dolayi bi isim ciktiginda arkadaslarimla bulusucagimda vb. Motorla giderim bi nedeni de bisikleti park edebilcegimiz birakabilicegimiz guvenilir yerler olmamasi bisikleti hobi olarak yapan bircok kullabici zaten haftasonlarini iyi degerlendirmek,dogayla basbasa kalmak icin bisikleti tercih ediyor yani bu adam haftasonu motorla tek gezip naapsin :D

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Başlık
25
Tepki
1.123
Bisiklet
Fuji
Motor Şeytan icadı. Arabanın hızı, bisikletin korumasızlığı var. Çok korkarım motordan. Bu nedenle her zaman bisiklet :)

• Beğen
Tepkiler: enes savaş
Başlık
5
Tepki
16
Bisiklet
Ümit
Bisiklet aşkı size yerleşmemiş anladığım kadarıyla! bisiklet sürüyor diye hiçbirşey sürmeyecek mi ne alaka ?

• Beğen
Tepkiler: Bahadır Gürel
Başlık
22
Tepki
2
Bisiklet
Salcano
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
bisiklet aşkınıza lafım yok ama biraz daha sakin olsak :) @Bahadır Gürel

• Beğen

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Başlık
56
Tepki
4.383
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@yakup atlı

Sevgili arkadaşımız Bahadır Bey burada size böyle bir ithamda bulunmamış sadece dolaylı yoldan bir söz sanatı uygulamış :)
Bence de burada haklı eğer biz bisiklet aşıklarıysak böyle egzoz'lu motorlu benzinli şeylerle işimiz olmaz. Tabi ki özel durumlar hariç.

• Beğen

Alper Gencan

Daimi Üye
Başlık
7
Tepki
170
Bisiklet
Salcano
Tam da motor almayı düşünüyordum isabet olmuş konu :) Motor alınca bırakacağımı sanmıyorum çünkü motor la gidilecek yer var gidilmeyecek yer var. Motor un zevki başka bisikletin zevki başka.

• Beğen
Tepkiler: gok ve Berke

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Başlık
39
Tepki
247
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben bu scooter tarzi ufak motorlar var onlara bayiliyorum carsiya inip gelmeye is gorur.vitesli hizli motorlardan bnde cok korkuyorum ama o scooterlar cok hosuma gidiyor hem ekonomik

• Beğen
Tepkiler: Berke

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Başlık
23
Tepki
2.083
Ferrari mi , bisiklet mi deseler , bisikleti seçerdim :) o derece yani.

Başlık
5
Tepki
16
Bisiklet
Ümit
bence her aşk biyere kadar mesela ben erzincanda yaşıyorum bisiklete 4-5ay binilebiliyor ama arabaya 12 ay binersiniz

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Başlık
251
Tepki
8.308
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
@yakup atlı

Mesajımın anlaşılmadığını düşünüyorum. Tabii ki herşeyi alabilirsiniz ama bisikleti bırakmaktan korkmak da neyin nesi?

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Başlık
39
Tepki
247
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Tolga Çelebi

Abi isim olmaz diyemezsin ya hepimiz muhtaciz bircok durumda motorlu tasitlara :) evde bayilsaniz aileniz sizi bisikletlemi goturucek hastaneye evt bnde bir bisiklet asigim her yere mumkun oldugunca bisikletimle giderim ayrica bircok turlara ve festivallere katildim ama sunu kabul etmek lazim motorlu tasitlar telefon gibi onlara bi sekilde ihtiyacimiz var :)

Saygilar...

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Başlık
23
Tepki
417
Bisiklet
Ghost
bisikletle edindiğim güzel arkadaşlıklar ve bisikletin verdiği özgürlük yüzünden bırakmayı düşünmezdim

Berke

Road Bike Cyclist
Başlık
59
Tepki
9.178
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklete aşığım ama motoru da seve seve kullanırım.

• Beğen
Tepkiler: Emrah GÜLEZ

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Başlık
56
Tepki
4.383
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@Berat Öztürk

Merhaba arkadaşım evet böyle özel zorlayıcı durumlar da motorlu taşıtlar işimize gelebilir ama zaten özel durumlardan kastım bu hastalık,taşınma vs.
Gündelik gezilerde motorlu taşıt kullanımını istemiyorum ve önermiyorum sadece zaten Hollanda gibi Avrupa ülkeleri de böyle gündelik hayatta motorlu taşıt kullanan pek yok. Egzoz ' suz bir hayat dünyamız ve bizim için her zaman daha iyidir.

Bu arada motorlu taşıtlarla yaşanan kavgalar adam yaralama ölüm gibi çok ağır cezaları var ve kaza riski daha yüksek ben bisikletseverler arasında daha önce hiç kavga görmedim. :)

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Başlık
117
Tepki
1.799
Bisiklet
Bisan
Elektrikli bisikletim var. Elektrikli bisikleti işim olduğunda pedal çevirip yolumamam lazım dediğimde kullanıyorum. Bisikleti hem spor hem hobi için kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Emrah GÜLEZ
Yukarı Alt