Motorsikletli tacizine uğradım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tacize falan uğramamışsın. Sen net bir şekilde taciz, yaralamaya teşebbüste bulunmuşsun. Kişiler 16 yaşında diyorsun. 16 yaşında değil de 26 yaşında olsa bunları yapabilecek miydin? Ya da 36 yaşında olan kişiler senin herhangi bir hatana karşılık senin yaptıklarını sana yapmaya çalışsalar ne yapacaksın? Kişi işini kendi görür kafasına girersen eğer polisten yardım istemeye hakkın kalıyor mu?

Sen kimsin arkadaşım? Sen hangi yeterliliğe sahipsin de olayı yorumladın, yargıladın, cezayı kestin ve uygulamaya koydun? Ulan devlette bile yasama, yürütme ve yargıyı ayrı tutmak için yıllarca çaba gösterildi. Sen kimsin de bu organların hepsini eline aldın? Kullanıcı adın gerçekse hikayenle ve isminle beraber BİMER'e şikayette bulunuyorum. Bu yaptığını rahat bir şekilde gelip burada anlatabilmene izin verirsek eğer senin gibi yüzlerce insan türer.

Türkiye'de de siyasi içeriği olmayan davalarda adalet çok güzel işliyor. Hiçbir bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın.

Scudo

Heraklia

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Sertan Atalay
Bisiklet
Mosso
Sen bisiklet ile ilerlerken bir motorsikletli tarafından rahatsız edildin. O sırada düşüp kaza yapabilirdin. Bu yüzden bence bütün motorsiklet kullanıcılarını hapse atalım.Kanun adamları görevlerini yapsın. Modern şehirlerde sokakta motorsiklet dolaşmasın. Yada onları uzak doğuya gönderebiliiriz. Uzak doğuda çok seviyorlar motorsikletleri.

Furkan Alp

Aktif Üye
Tepki
57
İsim
Furkan Alp
Bisiklet
Carraro
@drumbanger İstediğiniz yere şikayet edin kullanıcı adım gerçek ismimdir.
Sayın Cumhurbaşkanımıza küfür ettiklerini duydum bu yüzden sinirlerime hakim olamadım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Furkan Alp

Tebrikler gerçekten, bu yaşta sistemin işleyişini öğrenmişsiniz, asla aç kalmazsınız siz, durmak yok yola devam!

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Beni 2 sene once galata koprusu uzerinde bir arac sikistirdi, taciz etti, kufur etti, ses cikarmadim, logolu bir sirket araciydi, plakasini alip sirketin web sitesi uzerinden sikayette bulundum, donus yaptilar, aradilar, ozur dilediler, bir de hediye pakedi yolladilar.
Bir de sikayeti info adresine yolladim, tum sirket calisanlarina gitsin diye.
Surucuyu de isten cikarmislar midir, ihtar vermisler midir, hic bilmiyorum, bilmek de istemiyorum, ne isterlerse yapsinlar, bana ne, adam olsaymis o da...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yaa ahahahahahahahaha :kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:
Sayın şeye küfür ettiler dayanamadım dedi yaa hahahaahahaha :koptum::koptum::koptum::komik::komik::komik:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Furkan Alp 18 yaşında utanma hissinden bu kadar uzaklaşmış olmak, böyle absürd bir yalanı rahatlıkla söyleyebilmek için nelerden vazgeçtin?

Demek arkandan geçerlerken bir anda cumhurbaşkanına küfredecekleri geldi ha?

İn o bisikletten. Ben, her sürüşümde verdiğim savaşları düzgün insanlar ve bisikletçiler için veriyorum. Siyasi görüşü fark etmeksizin senin gibi şark kurnazlığı yapan insanlar için değil.

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
Guzel eksin olmus gecmıs olsun :D

Furkan Alp

Aktif Üye
Tepki
57
İsim
Furkan Alp
Bisiklet
Carraro
İroniyi anlamayan nesle aşina değilim

Bu ülkede kimler neler yapıyor da ceza almıyor benim bu yüzden ceza alacağımı düşünen istediği mercilere şikayetini iletebilir.

Sezer B

Üye
Tepki
28
Bisiklet
Carraro
Çok zekice ironik bi cevap vermiş arkadaş ama anlayamayanlar sinirlenmiş baya :)

Geçenlerde bana da 6 tane tinerci saldırdı bisikletle giderken düşmeden zor kurtuldum. Durdum tekrar kovaladılar zor kaçtım. Polisi aradım hemen geldiler sağolsunlar. Şikayetçi olduğumu belirttim zaten biliyoruz elemanları hergün dövüyoruz şimdi yine dövmeye gidiyoruz rahat ol diyip coplarını gösterdiler. Yarın öbür gün yine kafayı çekip saldıracaklar birine. Ben mi adalet için uğraşayım sisteme mi güveneyim şimdi?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@drumbanger
Bimer'e şikayet ettiniz zaten.Bakalım şimdi adalet nasıl işleyecekmiş hem bilgileniriz hem de belki de fikir sahibi oluruz.İşleyişi bizimle paylaşırsanız sevinirim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yaptığınız ironinin anlaşılmamasından daha kötü olanı sizde bu cümleyi kuracak potansiyeli barındıran imajı yaratmış olmanız bence!

Tepki
30
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Hepsini geçtim 16 yaşında 2 tane velet sana küfür etti diye onları kovaladın onlarda dayak yemekten korktukları için bir kazaya sebep olup araç altında kalıp ölselerdi değecek miydi buna? Sen cinayet işlemiş olacaktın teoride ancak seni suçlayabilecek hiç bir somut yada soyut delil olmayacaktı. Vicdanını da bastırırdın bir şekilde. Çocuğu tişörtünden tutup çekmeye çalışmalar falan.

pYRoSpeC

Üye
Tepki
79
İsim
Erkut
Bisiklet
Diğer
Ülkede maalesef bu şekilde olaylar hep mevcut. İşe gidip gelirken araçların sıkıştırması da benim canımı acayip derecede sıkıyor maalesef. Bisiklet yoluna araçların parketmesi , yolun temiz olmaması (cam taş çakıl vb. ) kullanmamızı baya engelliyor.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Alp

alidinc28

Üye
Tepki
0
Ülkedeki hukuk sistemine güvenmiyorum lafı çok popüler tabi normal guvenmemeniz. Herkes güvenmeyip işini kendi halletmeye çalışırsa değil bisiklete binmek sokağa cikamazsiniz sokağa. Herkesin bir işi var polis asayişi sağlayacak sende gördüysen bir terslik arayip haber vereceksin . Sen o adamları kovalarken seni gören sürücüler bisikletliler için ne düşündü acaba ?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özgün

Aktif Üye
Tepki
126
İsim
Özgün
Bisiklet
Salcano
Gereksiz elitist eleştirilere katılmıyorum, yapılanı tasvip etmesem de itlerin biraz burnu sürtülmesi lazım ki ayaklar denk alınsın. Yoksa 10 dakika sonra başka bir insanın huzurunu bozmaya devam edecekler. Ülkede adalet mi var, polis görev mi yapıyorda kimi kime neye şikayet edeceksin, he he der geçer.

Zalimlik yapana çiçek mi verseydi adam? O kafayla ezilen hep siz olursunuz bugün ülkede gördüğümüz gibi. Biz de çocuk olduk kimseye itlik yapmadık. Çocuk var çocuk var.

• Beğen
Tepki
47
@Murat Cömez sen bisiklet kullanıyorsun bisiklet !! sen hatalı olsan bile özür dileyeceksin alttan alıcaksın sen stres topusun Olsun Ada'm sana baksın gerekirse ezsin üstünden geçsin küfür etsin sen genede istifini bozmayıp bekleyeceksin Arkadaş bırakın bu işleri gözünüzü seveyim varsa bir durum totonuz yiyorsa tepkisini vericeksiniz yok Ada'mda pompalı varsa yok el bombası atarsa cebinden bozuka çıkarırsa falan filan böyle toto korkusuyla yaşıyacaksak evde oturup dikiş dikelim kimse alınmasın gücenmesin benim şahsi görüşüm.

• Beğen