Motorola Motozıne™ ZN5 KODAK

Necati Günüç

Forum Bağımlısı
Kayıt
7 Ocak 2007
Mesaj
825
Tepki
575
Şehir
KONYA
Motorola ve Kodak işbirliği ile 5 megapiksel dijital kameraya sahip yeni bir cep telefonu: Motorola MotoZine ZN5. Dünya çapında iki firmanın yenilikçilik konusunda işbirliğiyle ortaya çıkan ilk mobil ürün olan Motorola MotoZine ZN5 cep telefonu yüksek kalitede cep telefonu fonksiyonları ile üstün dijital kamera özelliklerini bir arada sunuyor. Motorola Zine ZN5 cep telefonu kapsamlı mobil görüntüleme özelliklerini kolay kullanım eşliğinde sağlıyor.
http://www.letsgomobile.org/images/news/motorola/motorola-motozine.jpg
Motorola ZN5 MotoZine cep telefonu
ZN5 modeli, Motorola'nın Mode Shift Teknolojisi ile Kodak Görüntüleme Teknolojisini bir arada sunan ilk cep telefonu olma özelliğini taşıyor. Bu işbirliği ile iki firma kalite, kullanım kolaylığı ve mobil görüntüleme araçlarının bağlantı olanaklarını tekrar tanımlıyorlar. Kodak EasyShare Yazılımı ve Kodak Gallery gibi fotoğraf paylaşım sitelerine kolay erişim ile kullanıcılar fotoğraflarını cep telefonlarından bu ortamlara kolaylıkla yükleyebiliyorlar.
http://www.letsgomobile.org/images/news/motorola/motorola-motozine-zn5.jpg
Fotoğraf düzenleme işlemleri
Motorola Mobil Cihazlar Pazarlama Kurum Başkan Yardımcısı Jeremy Dale'in ürünle ilgil açıklaması şöyle: "Günümüzün yaratıcı kullanıcıları sadece dijital fotoğraf çekmek değil aynı zamanda bu görüntüler üzerinde düzeltme ve düzenleme işlemler de yapmak istiyorlar. Motorola MotoZine ZN5 cep telefonu ürünümüz bu kullanıcıların diledikleri tüm özellikleri kendilerine sunuyor.
http://www.letsgomobile.org/images/news/motorola/motozine-zn5.jpg
Xenon flaşlı 5 megapiksel dijital kamera
Motorola MotoZine ZN5 cep telefonu yüksek çözünürlüklü yatay ekranı ve hızlı çekim yeteneği ile fotoğraf çekimini ön plana çıkarıyor. Telefonun kamera özelliğini kullanmak için yapılması gereken tek şey basitçe objektifin Kodak kayar kapağını açmak. MotoZine ZN5 cep telefonu b basit işlemin ardında otomatik netleme ve Xenon flaş özelliğine sahip5 megapiksellik bir fotoğraf makinesine dönüşüyor. Telefonun mevcut hafızası bellek kartı ile 4GB'a kadar arttırılabiliyor.

http://www.letsgomobile.org/images/news/motorola/zn5-motozine.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/4599/ffffsfsf.jpg


Ürün 1 Haftalıktır . Acil nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum ... 1 haftalık ama toplamda 1 gün bile kullanılmamıştır ...aynı sıfır gibidir ekran jelatini üzerinde ...
Telefon ile birlikte kutu , şarj aleti , tv bağlantı kablosu , data kablosu , kulaklık ve faturasını göndereceğim...Ürün Mobitel yani türk friması telpa tarafından 2 yıl garantilidir...
Sıfır fiyatı

Benim verdiğim fiyat : 270 tl
 
Scudo
Yukarı Alt