Motor sesiyle hava taslayan da varmış

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Az önce yolda gidiyorum trafik biraz yoğun ama en sağdan gidiyorum.Neyse arkamda bir motor sesi duydum serseri tipli bir adam masus motoru bana öttürüyor.Ne sinir oldum bir bilseniz.Sonra ben de senin motorun varsa benim de bacaklarım var anlamında bir hareket yapıp ayrıldım oradan.

• Beğen
Tepkiler: muratt35
Scudo

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
Kısacası Datdatcılar :) Bende bu eksi pejo motorla yapanları depara kalkıp geçiyorum yanımdan dat dat die geçentiklerinde mutlu oluyorlar bende bacaklarımla onları geçtiğimde mutlu oluyorum :)

• Beğen

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
3 4 gün önce şehir içinde turlarken yanımdan bi apaçi(motosikletçi tanımıyla çaylak) geçti.Motorun her yerinden ayrı bi ses çıkıyor gelmiş yanımda aragaz vermeye çalışıyor,egzost patlatıyor.Motor zaten gitmekte zorluk çekiyor,neyse içimden bi güzel sövdüm...200 300 metre gittim polis bunu kenara çekmiş ehliyet,kask nerde filan.Apaçinin yanından geçerken hani lan egzost patladıyodun biraz önce diyecektim de o motorun alınması üstüne ehliyetsiz kasksız motor sürmekten alacağı ceza aklıma geldikçe bu ona yeter dedim:=)

• Beğen

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Bana da modifiye bmw araba yapmıştı.Tam yanımdan geçerken gazı kökledi.Az daha korkudan kaldırıma çıkıyordum :D.Ben de arkasından döktürdüm :D

• Beğen