motise teşekkürler

Konu, Teşekkürüm Var! kategorisinde serkat tarafından 29 Ağustos 2008 tarihinde paylaşıldı.

 1. serkat Yeni Üye

  Kayıt:
  28 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  1
  Beğeniler:
  0
  Şehir:
  izmir
  3 gün önce arkadaşımla birer bisiklet aldık.Bisiklet dünyasına yeni girmiş kişiler olarak bizlere göstermiş oldukları samimi ve aydınlatıcı tavırlarlarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz.Bizler için uygun bisikletleri verdikleri konusunda hiç şüphemiz olmamakla birlikte bu işe gönül verdikleri her hallerinden belli idi.Bence bu işe yeni başlayan her kişi bisiklet almadan önce bu mağazayı ziyaret etmeliler.Umarım bisiklete olan ilgimiz hep devam eder.
   
 2. DarkWar Yeni Üye

  Kayıt:
  22 Şubat 2007
  Mesajlar:
  44
  Beğeniler:
  17
  Şehir:
  karşıyaka
  yeni bisikletleriniz hayırlı olsun. iyi günlerde kullanın. bir sorun olsa bile emin ol kağan abi onun üstesinden gelir. teknik bilgilerini kendi bisikletime uygulamasında gördüm.
   
 3. aslı Yeni Üye

  Kayıt:
  30 Mayıs 2005
  Mesajlar:
  5
  Beğeniler:
  7
  Teşekkür ederiz.İyi günlerde kullanmanız dileğiyle bol pedallı günler.
   
 4. lindemann

  lindemann Bisikletkolik

  Kayıt:
  9 Nisan 2006
  Mesajlar:
  1.665
  Beğeniler:
  1.176
  Memleketim güzel İzmir 'e bu vesileyle selamlar gönderiyorum :)
   
 5. BF Okuru Yeni Üye

  Kayıt:
  2 Şubat 2005
  Mesajlar:
  0
  Beğeniler:
  927
  ben de bisikletimi bakıma götürdüğimde sizin gibi yeni bisiklet alan 2 kişi vardı,onlara da herşeyi bıkmadan güzelce anlattılar,benimle de çok iyi ilgilendiler sağolsunlar,matarama suyumu da koyup gönderdiler :)
   

Sponsorlu

upload_2017-1-21_18-23-21.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...