Mosso'dan merida'ya adım adım

Scudo

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@Ahmet Uluışık

Güzel diyorsun da bıktım artık resmen ya. :D Her hafta sil,temizle,yağla haftasonu geldi mi dağda arazide yine toz toprak olsun heryeri. :D

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Uluışık
Tepki
34
Harika bir değişim olmuş...Hayırlı olsun.Güle güle kullanın...Kadro ve beyaz parçalar tam uyumlu olmuş.

Tepki
4
Bisiklet
Carraro
valla ağzım açık kaldı bu ne azim bu ne kararlılık muhteşem olmuş gerçekten ellerinize sağlık kazasız belasız bol bol pedallar =)

• Beğen
Tepkiler: Önder Tarım

ertan sevim

Aktif Üye
Tepki
100
değişimi hikaye gibi anlatman çok hoş olmuş keyifle okudum.bisikletin senin can ciğerin olduğu anlaşılıyor.umarım donanımları son seviyeye kadar çıkarırsın.tekrar paylaşmayı da unutma .kazasız pedallar :)

• Beğen

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@Abdullah Safa Karabacak

Teşekkürler, dağ bisikleti istediğim seviyeye geldi. Bayağıdır parça değişimi yapmadım üzerinde. Aralık sonunda da bir tane yol bisikleti aldım fakat onun fotoğraflarını henüz foruma koymadım.

hüseyin özbakır

Aktif Üye
Tepki
67
Teh okul bitmese bende yapardım Ögrenciydim o zamanlar :D Tebrikler baştan sona kadarda olmasa yurtdışında kalan ablandan bisiklet istedigini getiremem dedigini . Arkadaşlarının dalga geçtiklerini oynadıgın oyundan kazandıgın paranın bir kısmını karşıladıgını felan okudumm...Ve emek buna saygım sonsuz tekrar tebrik ederim güle güle sürüşler dilerim...

• Beğen

Levent Sönmezer

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Mosso
Sabrın alkışlanacak düzeyde. Harika sunum olmuş. İyi günlerde kullan.
Ha birde parelel baskı çok şey farketmiyor demişsin ama emin ol çok çok şey farkediyor. Saygılar.Sevgiler.

• Beğen

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Konunun hala ara sıra güncel olması beni ne kadar mutlu ediyor bilemezsiniz. :)

Bisiklet de bayağıdır büyük bir değişiklik olmadığı için yeni fotoğraflarını koymadım. Sadece yanına bir tane Merida yol bisikleti eklendi. :) Ama yine de arazi beni çağırıyor. :)