Mosso Wilderfre - Salcano Ng 750 26 V - Bianchi speed 2000 Sizce Hangisi?

A. Harun

Aktif Üye
Tepki
9
İsim
Harun
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar yıllar sonra tekrar bisiklet hevesi aldı. Amacım akşamları ve olursa bir pazar 1-2 saatlik ter atmak ve tabi ki keyif :) Bütçem bayağı sınırlı(500tl). İkinci el kafama yatan bir şey bulamadım. Sıfır olarak baktım ve bu yazdığım üç modeli de 440 tlye veren bir bisikletçi buldum. Sizce hangisini seçmeliyim? Yaşadığım yer biraz taşra olduğundan ve kaldırıma in çık sıkıntı olmasın diye şehir bisikleti almayayım diyorum. Ne dersiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Bir de çoğu bisikletçi kadro boyunu bilemiyor. 171cm boy ve 77cm bacak boyu için tam olarak boyutunu nasıl seçmeliyim.

Scudo

Bektaş Duran

Aktif Üye
Tepki
26
İsim
Bektaş
Bisiklet
Orbea
Mosso"yu Bu Sene Expo Da Gördüm Hiç Tavsiye Edicem Bisiklet Değil Bianchi ye Gelince Türkiyedeki Bianchi Sahte Gerçeği İtalyandır Bianchi Türkiyeden Çekileli Yıllar Oldu Hiç Tavsiye Etmiyorum Salcanoyu Al Keyfine Bak Derim Bu Sene Güzel Yaptılar O Seriyi

A. Harun

Aktif Üye
Tepki
9
İsim
Harun
Bisiklet
Giant
@bektaz01

Çok teşekkür ederim öncelikle. 440 tl fiyatı iyimidir? kadro boyu 26' denmiş bu ölçü boy ölçülerime uygun olur mu acaba?

Bektaş Duran

Aktif Üye
Tepki
26
İsim
Bektaş
Bisiklet
Orbea
Olur 26 Kadro 18 Boy Alırsanız Olur
Çok Binecekseniz Bisiklete Fiyatı Yükseltmenizi Öneririm

A. Harun

Aktif Üye
Tepki
9
İsim
Harun
Bisiklet
Giant
@bektaz01

Kadro boyunu satıcı bilmiyor bile sana olur deyip geçiyor :) Kutusunda yazar mı? ve ya almaya gittiğimde tam olarak neresini ölçmem gerek?

Bektaş Duran

Aktif Üye
Tepki
26
İsim
Bektaş
Bisiklet
Orbea
Bisikletin Yanına Geç Ve Tam En Üst Borusundan Alt Seviyesinden Kalça Seviyenize Bakın Tam İyiyse Tamamdır Ama Mutlaka Satan Kişi Bunu Bilir

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
@harun sahin

Harun hocam bugun bana (link) bunu önerdiler. Ben de aldım. Test etmeden birşey diyemem ama diğer arkadaşların dediklerine dayanarak bunu öneririm. Benimki gelince daha iyi tecrübelerimi aktarabilirim. Bu arada fiyatı da oldukça ucuz.

A. Harun

Aktif Üye
Tepki
9
İsim
Harun
Bisiklet
Giant
500 tlyi geçmem pek mümkün değil maalesef. Yine de yarın almaya gidince birde oraya sorarım bu modeli uygun verirse düşünürüm. Şunu sorsam arkadaşlar olmazsa olmaz hangi aksesuarları önerirsiniz?

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@bektaz01
Mossoyu tavsiye etmemenizin sebebi nedir?

A. Harun

Aktif Üye
Tepki
9
İsim
Harun
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar indirim kodu ile kliksa dan kargo dahil 367 tlye Salcano Ng 750 26 V aldım. Umarım sorunsuz olur.