Mosso town v 16

Mesut DOĞRU

Forum Demirbaşı
Başlık
5
Tepki
1.063
İsim
Mesut DOĞRU
Bisiklet
Bianchi
Selam

Mosso, katlanır bisiklette yeni bir model üretmiş. Mosso TOWN V 16
Bu model meşhur Brompton ile ikiz kadar benzeşmekte. Fiyat oldukça uygun. 3 Haziran 2018 itibari ile 1481 TL.

Mosso kalitesi, Brompton tasarım ve 1481 TL gibi kendi kategorisinde oldukça uygun fiyatı ile alınabilir kılmakta. Bu bisikleti alıp kullanan, bisikletin artı-eksi yönleri, sürüş konforu vb gibi bu bisiklete özgü tecrübelerini paylaşabilecek bisikletsever dostlarımız var mı?

Misal; 16 Jant çapı şehir içi kullanımda yeterli mi?
Katlama mekanizması iyi mi?
Katlandığında ölçüleri nasıl?
Vites oranları nedir?

Bildiğiniz üzere Bianchi'nin 21 vitesli katlanır bisikletini almış, bir kaç ufak sorun haricinde oldukça memnun kalmıştım. Şayet Mosso TOWN V 16 ile ilgili kullanıcı tabanlı olumlu bilgi edinebilir isem, Bianchi'mi satıp Mosso TOWN V 16 alabilirim.

Mosso TOWN V 16'nın görsellerini paylaşıyorum.

Esen kalın.

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Dosyalar

En beğenilen 5 mesaj

Haggard1963

Forum Demirbaşı
    3
    @Onurayaz
    Fondaki parçayla birlikte tam fakir Brompton'ı olmuş...
    2500 tl ve vitessiz oluşu büyük handikap. Bu fiyata göbekten 6 vites olması lazım.

burki

Üye
    1
    fiyata "güncelleme" gelmiş
    16 TOWN V

1.559 TL

slckats

Forum Bağımlısı
    1
    @Mesut DOĞRU bildiğim kadarıyla vitessiz. Bu da onu Türkiye şartlarına genel olarak uyumsuz yapar. Yakından gören, inceleyen varsa bilgi verirse sevinirim.

slckats

Forum Bağımlısı
Başlık
1
Tepki
1.483
İsim
Selçuk Atış
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Cyclocross
@Mesut DOĞRU bildiğim kadarıyla vitessiz. Bu da onu Türkiye şartlarına genel olarak uyumsuz yapar. Yakından gören, inceleyen varsa bilgi verirse sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU

Haggard1963

Forum Demirbaşı
Başlık
1
Tepki
1.000
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Bu modele çok özeniyordum, gaza gelip katlanır alırsam bundan alıtım diye düşünüyordum. Vitessiz oluşu fiyasko. Türkiye'de vitessiz bisiklet kullanmaya çalışmak insanı bisikletten soğutur.

• Beğen

ventiol

Aktif Üye
Başlık
2
Tepki
409
Bisiklet
Carraro
Ben de katlanır için araştırma yaparken incelemeye çalıştım hakkında neredeyse hiç bilgi yok. Öğrenebildiğim tek şey vitessiz ve 52 aynakol 18 rublesi olduğu.İzmir'deki bayinin söylediği buydu en azından.Henuz bayilere de gelmediği için onların da pek bilgisi yoktu.1 hafta 10 güne kadar gelecekmiş.

• Beğen

burki

Üye
Başlık
19
Tepki
71
Bisiklet
Claud Butler
2.499 TL

olmuş

Haggard1963

Forum Demirbaşı
Başlık
1
Tepki
1.000
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
@Onurayaz
Fondaki parçayla birlikte tam fakir Brompton'ı olmuş...
2500 tl ve vitessiz oluşu büyük handikap. Bu fiyata göbekten 6 vites olması lazım.

myasins

Üye
Başlık
1
Tepki
27
İsim
yasin
aslında katlanış olarak bromptonun neredeyse aynısı diyebiliriz ,buda onu diyer katlanır bisikletlere göre çok daha avantajlı kılıyor , yani katlandığı zaman gercekten olabilecek en kucuk boyutlara iniyor,buda onu tasima konusunda lider konuma getiriyor ,kilosuda mukemmel , bana gore tek eksigi vitessiz oluşu, eyer buna bi 7 vites falan koysalardı bence katlanır piyasasında rakipsiz olurdu.Belki 2020 modellerde vitesli versyonu cikarsa direk alacagım bir model.bakınız brompton.

katlanır bisikletlerin kralı.
vites istiyoruz mosso !

Haggard1963

Forum Demirbaşı
Başlık
1
Tepki
1.000
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Aslında göbekten vites eklemek mümkğn ama bu bisikletin fiyatı, vitesli olmamasına rağmen gereksiz pahalı.

• Beğen
Tepkiler: myasins

myasins

Üye
Başlık
1
Tepki
27
İsim
yasin
aynı fiyata göbekli vitese sahip olsaydı bence piyasadaki en iyi katlanır bisikletlerden biri olurdu . yazık olmuş. brompton bunun aynisinın gobekten viteslisi ve tam 10000 tl fiyati var saka gibi.

sercan_rtr

Üye
Başlık
2
Tepki
24
İsim
sercan
Bisiklet
Cube
Bu bisikleti alıp kullanan yokmu almayı düşünüyorum katlanması mükemmel brompton gibi kilosu çok iyi göbekten 7 vites eklenebilir vitessiz olması sorun değil benim için katlanınca sağa sola dağılmadan taşınsın ve katlannan yerlerin rijitliği önemli ve gerçekten katlanması diğerlerine katlanır demek biraz zor oluyor

Yukarı Alt