Mosso,Kron,Btwin,Carraro hangisi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında fatih selim yakar tarafından paylaşıldı.

1. fatih selim yakar

fatih selim yakar Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Kron xc150,Carraro cosmo,Btwin rockrider 5.1,Mosso wildfire V arasında kaldım.Hangisini önerirsiniz veya 500TL bütcede farklı bir tercih hangisi olabilir ?

2. Ali Ceylan

Ali Ceylan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bence kadro görünüşü açısından en iyileri kron,carrarodur.Ama bana donanım lazım derseniz daha detaylı bir açıklama bizim faydamıza olabilir (bisikletin sahip olduğu vites sistemi gibi özellikler) :).

3. Tuna Kalın

Tuna Kalın Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bu seviylerde disk frenden uzak durun bence. V vren olan modeller daha iyidir sizin için

İlginizi Çekebilir

GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
stelvio-pass-hill-climb1.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
eat-more-protein.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...