mosso falcon vs sedona 711 V

cyilmaz

Aktif Üye
Tepki
97
Arkadaşlar merhaba,

Forumda bir arkadaşımız Mosso Falcon satıyor 2008 model onunla başka bir ikinci el Sedona 711 V arasında kaldım.
Hangisini tavsiye edersiniz? Hangisinin hangi kısımları üstündür?

Mosso Falcon
(link)

Sedona 711 V
http://img837.imageshack.us/img837/8250/big32548784yrl.jpg

Scudo

cyilmaz

Aktif Üye
Tepki
97
Arkadaşlar birde şu Amobea Hussar var. Sizce hangisi? Üst mesajdaki Sedona, Mosso veya Hussar
http://img63.imageshack.us/img63/2046/big31067860nwm.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Parça bazında karşılaştırma yapmayacağım. Zaten beğenilmezse parçalar değiştirilir, fakat kadronun kullanımı genelde daha uzun sürüyor. Ben kesinlikle Mosso Falcon derim. Ağırlığı 1500 gr civarına denk geliyor sanırım, bendeki 1530 gr geliyordu, üstelik 18" idi. Hem hafif, hem de kullanımı güzel olan bir kadro.

alkankoca

Aktif Üye
Tepki
28
evet arkadaşım buraya yazmam belki doğru değil ama yukarıdaki mosso'yu ben iki yıldır kullanıyorum bunu almadan önce bende aynı çelişkide kalmıştım o yüzden yazıyorum sedona hakkında baya bi araştırma yapmıştım neredeyse alıyordum bi abimiz bana mossoyu önerdi ben o sıralar o bisiket hakkında hiç bir bilgim yoktu ama onu araştırdığımda bana daha yakın geldi en önemli özelliği hafifliği ve estetiğiydiğiydi çok dağ bayır gezdim 16" olmasının çok yararını gördüm araştırmaya devam et sana hangisi yakın, sıcak geliyorsa onu seç

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kardes bende bu hafta sonu alıyorum mosso . herkes bana onu önerdi. hem cok saglam hem cok estetik bi bisiklet. ben toplattım. cok kaliteli bi set var üzerinde . hele bi de reba ve ya fox masa alırsan ondaki gibi hiç bi bisiklette güzel durmuo.mosso derim baska da demem

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Kadro olarak düşündüğünüzde - ki en önemli parça kadro - Mosso daha iyi bir seçim olacaktır. Tabii görüntü olarak içinize siniyorsa, beğeniyorsanız...

• Beğen
Tepkiler: Doğukan KARBAL