Mosso Falcon mtb kadro 280 ytl

dreambiker

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar. sıfırdır almama rağmen hiç kullamadım. bendeki 16" istenildiği taktirde daha farklı ölçüleriyle de değiştirip gönderebilirim.

http://www.uploadtr.net/thumbs/417704296_1%5B1%5D.jpg

isteyene msn verebilirim.

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
8.609
Resmi ben düzenledim.
Ancak bu ürüne ait orjinal resim olmadığı için en kısa sürede orjinal resim yükleyin.
Aksi taktirde ilan kaldırılacaktır.

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
202
kadro ağırlığı verebilir misin acaba bir de istendiği zaman bulabiliyo musun? bi kadrodan bu fiyata merak ettim

santacruz

Üye
Tepki
13
selam arkadaşım bu kadroyla ilgili görüşmek isterim 05379511227 çağrı atarsan sevinirim

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
163
@dreambiker

iyide zaten kadronun sıfırı yani firmadan almaya kalksak okadar. böyle olunca senden almanın kime ne faydası olacak... hadi bunu geçtik madem değiştirme şansın var, geride verebilirsin kadroyu. burada satışa çıkarmanın anlamı ne?

dreambiker

Üye
Tepki
0
resim için kusura bakmayın, çekemedim resimini, daha doğrusu makina bulamadım. en kısa zaman da koymaya çalışacağım. anlayışınız için teşekkürler. almak isterseniz buyurun satıldığını söylediğiniz yerden alın boras ve mavic. sizi tutan herhengi birini göremiyorum ayrıca satan firimayla pazarlık edemezsiniz ama benimle edebilirsiniz. ayrıca çok yerde bulunabilen bir kadro olmadığından dolayı buraya yazma gereği duydum. faturasını 1 ay önce kestikleri bir ürünü iade almamak onların en doğal hakkı. alacak olacak arkadaşlar hariç sadece suya bir taş atmaya benzeyen yazılar yazmayın mümkünse. ağırlığı 1500 gr civarında. geciken cevap için kusurabakmayın. soru sormak isteyenler özelden yada msn: muti1903_@hotmail.com dan bana rahatlıkla ulaşabilirler.

Yukarı Alt