Mosso 771 dmv acera

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Arkadaslar merhaba

Mosso 771 dmv acera alacagim. Satan bir yer biliyor musunuz? Ya da ikinci el satan tanıdığı olan var mı?

Yardımınızı bekliyorum

Teşekkürler!

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
üretimden kalkmış bir model 771. sıfırı belki bayilerin depolarında kalmış olabilir, araştırmanız sormanız lazım. 2. eli bulunabilir; sahibinden.com'dan takip edin.

Ehlikeyif

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Bisiklet
Diğer
F/P olarak başarılı bulduğum bir modeldi. Anlam veremedim üretimden kalkmasına...

• Beğen
Tepkiler: alierkanimrek

armagant

Üye
Tepki
9
İsim
Armağan TUFAN
Bisiklet
Ümit
Bende baktım ama svm arıyordum bulamadım dvm bisikletcim.com da görünüyor.

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
İnternetten almak istemiyorum acikcasi.problemle karşılaşan cok insan var.avcilarda bir bayii buldum araştırıyor.bulursa tekrar bilgi geçerim:)

armagant

Üye
Tepki
9
İsim
Armağan TUFAN
Bisiklet
Ümit
En büyük sıkıntıda zaten niternetten alınan ürünlerlde problem çıktımı insanın moreli alt üst oluyor. En iyisi kurulmuş biçimde yerel bir bayiden teslim almak.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisikletcim.com'dan uzak durun. Ellerinde yoktur, sitede var görünüyordur, uğraşırsınız. En güzeli bayiden sorup almak.

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Suadiyedeki star bisiklette buldum, pazar gunu almayi dusunuyorum.gecen senenin modelleri orada varmis almayi dusunenlerin bilgisi olsun

• Beğen
Tepkiler: jaks39
Tepki
0
İsim
Tarık
Bisiklet
Mosso
Selam dun bende bir mosso 771 dmv aldım dilerim iyi bisey almışımdır bütçemin çapına göre ve ihtiyaclarimin bileskesinde matamatiksel mantık yürütünce en ideali buydu bisikleti iyi tanıyan arkadasladan yorum rica ederim teşekkürler

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Hayırlı olsun kazasız belasız binin.ben yaklaşık bir yıldır biniyorum.uzun yol da yaptım.her bisiklette olan ufak tefek sıkıntılar çıkıyor ara ara, onun dışında bir şey olmadı.çok parası olmayan için en güzel seçimlerden biridir bence.ne kadara ve nereden aldınız acaba?

Tepki
0
İsim
Tarık
Bisiklet
Mosso
Merhaba
teşekkürler Allah hiçbirimize kaza bela vermesi, Bugün işe bisikletle geldim 12 km bisiklet güzel ama kadro sanki biraz büyük geldi 48 kadro dedi satan arkadaş 175 boyundayım ama sele demiri dipe yakın indirdim de kullanabildim kadro büyük mü ki bana

Tepki
0
İsim
Tarık
Bisiklet
Mosso
900 tl aldım ama üzerinde yenisini 350 tl'ye alabileceğim kaliteli aksesuarlarda verdi