mosso 2670 dağ bisikleti hakkında

jawenk

Üye
Tepki
0
arkadaşlar bugün kuzenle fiyat araştırması yapmak için yiba çarşısına gittik. ilk başta ghost 1150 nin fiyatlarını sorduk satıcı ilk başta 1070 liradan 1000 liraya düştü. pahalı falan dedik işte bu fiyat olmaz gibi şeyler dedik. peşinse 950 olsun dedi. bizde peşin ve iki tane alacaz dedik en son 900 e bıraktı. onada fazla dedik 850 olmazmı dedik kesin alacaz falan dedik adam gitti birilerine sordu 870 e anlaşalım dedi bizde bi düşenilim diye oradan cıktık.sonra başka biryere gittik orada carraro force 530 sorduk onuda 840 dan açtı en son 770 e kadar düştü. oradanda cıktık ghost fiyatını sormak için en son bir yere girdik oradaki adam ghostu boşverin ben size mosso vereyim falan dedi bizde neden dedik. ghost sedona vs türkiyeye gelince parçalıyorlarmış ve üzerindeki sistemi değiştiriyorlarmış. arka arttırıcı altus ken ön vites başka marka göbekler başka marka oluyormuş. ama mosso da full acceraymış değişim yapmıyolarmış falan dedi. aklımızı karıştırdı onun fiyatı da uzun uğraşlar sonucu 900 liraya kadar indirdik adam 1000 den aşağı inmem diyordu:D.

sonuç olarak elimizde
870 liraya ghost 1150 (yanında pompa ve pedaller hediye dedi)
770 liraya carraro force 530(yanında kask pompa ve pedaller hediye dedi)
900 liraya mosso 2670 var. (bunda sadece pompa veriyor)

mosso daha önce duymadığım bi marka hakkında ne düşünüyorsunuz. bu fiyatları göz önüne alırsak sizce hangi bisikleti almalı.

Scudo

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Her şeyin başında klasik bir yurdum bisikletçisi vakası yaşamışsınız. Adamın size söylediği şeylerin çok büyük bir kısmı yalan. Herşeyin başında Sedona Türk markası yani Türkiye'ye gelince parçalanıyormuş gibi birşey sözkonusu olamaz zaten Türkiye'de üretiliyor. Ghost'da aynı şekilde yurtdışından ithal edilip Accell bisiklet tarafından Manisa'da montajlanıyor. Ayrıca bu tip bisikletlerde pedallar her zaman bisiklet ile beraber verilir, pedalları zaten vermek zorunda hediye olayıda yalan. Ama bu üç bisiklet içinde en mantıklı tercih Mosso 2670, ama bu bisikletide verirken pedalları ile beraber vermesini isteyin, pedalsız almayın, pedallara ayrıca para vermeyin. Yada Carraro CRP 700'e de bakabilirsiniz, bu bisiklet sizin yazdığınız 3 bisiklettende daha iyi. Liste fiyatı 1150 TL ancak pazarlıkla iyi bir indirim alırsınız.

Tepki
3
Bisiklet
Merida
yukarda hediyelerle bisiklet ve fiyatlarını söylediğin yer neresi tam olarak hediyeler çok cazip çünkü benim almak istediğim yer hediye ve indirime hiç yanaşmadı...

jawenk

Üye
Tepki
0
@ömer yeşil

ankara yiba çarşısı neredeyse tüm hepsine sorduk bu fiyatlar tek bir mağazadan değil karışık yani. isimlerini hatırlamıyorum ne yazıkki

Tepki
3
Bisiklet
Merida
hayır söylediğin fiyatlarla burdakiler arasında en az 300 lira fark varda ondan sordum bari oradan alsak diyee...nette adresleri var mıdır ki?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yiba, Ulus'ta (Ankara), Çankırı Caddesinde. Jawenk, o Sedona Ghost'u parçalıyorlar diyen bisikletçiden kaçarak uzaklaşsaydın keşke :)

Tepki
3
Bisiklet
Merida
ne demek istediğini pek anlamadım ama o dükkana bakmamamlımıyız yani

jawenk

Üye
Tepki
0
@ömer yeşil
bugün akşamda ankaradaki performans bisiklete gidicem bakalım orada nasıl bir fiyat verecekler. gelince buraya yazarım fiyatları. bu arada bu fiyatlar pazarlık yapılmış fiyatlardır. direk bu fiyatları söylemiyorlar ne yazıkki.