Moon 90 rebel plus farlarimdan birisinden yanik kokusu ve duman Çikti yardim

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Umut V. tarafından paylaşıldı.

1. Umut V.

Umut V. Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Moon 90 rebel plus farlarimdan birisinden yanik kokusu ve duman Çikti yardim 4 adet kucuk kalem pille calisan bu farima neden bu tarz birsey olmustur yardimlarinizi eksik etmeyin saygilar arkadaslar

2. Ayhan Şahan

Ayhan Şahan Kıdemli Üye

Adı:
    Ayhan Şahan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    pillerin farklı olabilir aynı olay benim başıma geldi yeni şarj ettiğim pilleri ve şarj'sız pilleri birlikte kullandım ve fardan duman çıktı

Umut V.

Umut V. Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    pilleri yenice sarjdan cikartmistim taktim neyse bir muddet sonra duman ve koku olustu ben actim fari icini yere attim simdi tirsiyorum takmaya :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
3.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...