Monton-cycling.com

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@Melih GÜLER

inceledim uzakdoğu uzantılı olduğu için birşey diyemmiyorum. ama başka siteler var onları tercih etmek daha doğru olur gibime geliyor.

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Ben bahsi geçen markadan forma takımı aldım ve ınanın orj hıcbır farkı yok.Fıyatlarıda cok makul.Emınımkı sporcu arkadaslarımın buyuk bır kısmı bu sekılde gıyınıyor ve kımsede anlamıyor cunku fark yok:)

sebiarus

Üye
Tepki
42
@Bülent ONUTKAN

(link)

tam olarak bu siteden mi almıştın? Tavsiye edersen, yazlık, kışlık forma takımı almayı düşünüyorum..

şimdiden teşekkürler

Tenzin

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Trek
Merhaba, konuyu hortlatıcam ama bu siteden ben de alışveriş yapacağım,formaların bedenleri konusunda yardımcı olacak arkadaşlar var mı ? Normal bedenlerden kalıpları küçük galiba,ölçüleri verilmiş ama yine de bu siteden forma alan birileri varsa daha net olurum diye düşünüyorum ve bu bilgiyi paylaşırsa sevinirim.

Kaan Elitok

Aktif Üye
Tepki
16
Bisiklet
Giant
yakın zamanda sipariş verecek arkadaş olursa bana bir ulaşsın, 2 siparişi aynı anda geçip kargoyu 2 ye bölelim :)

Gökhan Ö.

Forum Demirbaşı
Tepki
266
Bisiklet
Focus
bu ve benzeri güvenilir,denenmiş sitelerin bi listesi var mı acaba?

Mustafa İlişe

Aktif Üye
Tepki
93
Bisiklet
Whistle
yakın zamanda alışveriş yaptım. paketin hazırlanması bir hafta kadar sürdü. bir haftada da elime ulaştı paketim. yalnız ben kargo için 10 usd daha vererek takipli kargo ile almıştım. daha hızlı geliyor sanırım.
paketimin hazırlanması esnasında sorduğum tüm sorulara anında cevap verdiler. yakın zamanda tekrar alışveriş yapmayı planlıyorum kendilerinden. tavsiye ederim.

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Bir de şu siteye bakın isterseniz.
(link)

gitti gidiyor mantığında.Ürün gelince paranın karşı tarafa geçmesi için onaylamanız gerekiyor.Kargo takibi de yapabildim Ben barend aldım bir satıcıdan 15 günde geldi.Üstelik çoğu üründe kargo bedava.Beden ölçülerine dikkat etmek gerekebilir.Çoğu arkadaş biraz büyük tercih edilmesinden yana.
Saygılar...

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim o yüzden buradan soruyorum. Ben normalde L beden giyiyorum fakat 1 hafta önce siparişini verdiğim formanın altında beden ölçülerimize göre hangi bedeni almamız gerektiği tablo halinde verilmiş. Ben de bu tabloyu yeni gördüğüm için paniğe kapıldım. Sitedeki tabloya göre benim XXL almam gerekiyomuş... Mesela şu linke tıklayıp biraz aşağıya inerseniz dediğim tabloyu görürsünüz (link)

Melih GÜLER

Aktif Üye
Tepki
9
arkadaşlar monton sitesi güvenli değildir sorumun cevabını aldığım formanın defolu cıkması üstünede ne iade nede geri dönüş sağlamamalarından sonra karar verdim lütfen bu siteden alışveriş yapmayın.

Konu Kilitlenebilir Sorumun cevabını aldım.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.