mongoose ?

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında Yolların Zebanisi tarafından paylaşıldı.

1. Yolların Zebanisi

Yolların Zebanisi Üye

Seviye:
    yurt dışından mongoose marka bisiklet aldım,türkiyede mongoose markasını getiren bayi ve servis olmadığını gördüm.türkiyede mongoose bisiklet kullanan arkadaşlar varmı ?özellikle antalya civarından.

2. Mert Altıkardeş

Mert Altıkardeş Kıdemli Üye

Seviye:
    Sanırım yok bende moongose kullanıyordum ama yurt dışında otururken Türkiyedeki Bayilere Moongose sordugum zaman bilmiyorlar :( Keşke Moongose Bayisi olsa yurt dışında bir suru sağlam bisiklet markaları var söyle sıralıyım
    -Moongose
    -Kona
    -LeaderFox
    -identiti
    -author
    -Ghost Comp

Mert Kurtoğlu bunu beğendi.
  3. berke şengül

berke şengül Yeni Üye

Seviye:
    bi bakımdımda aslında bisikletleri fena değil :D

4. TarıK F.

TarıK F. Forum Demirbaşı

Seviye:
    yolların zebanisi bisikletinin fotosunu koyup donanımını da sıralar mısın merak ettim..

5. domino.tr

domino.tr Üye

Adı:
    Orhan T
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Konu çok eski fakat başka konu pek bulamadım. Mongoose kullanan var mı tyax comp 29 almak üzereyim niçim kimse kullanmıyor bilgi sahibi olmak isterim

İlginizi Çekebilir

IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
5.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
8bar-adidas-cycling-skinsuit-0102-Bearbeitet_s.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....