“Mondraker Downhill Türkiye'deki Yeni Sahibine Kavuşmayı Bekliyor”

Scudo

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@aksoyyavuz hangi kısmımı örnek aldınız peki aileden terbiye alamamış 16 yaşındaki forum kullanıcısı?

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@aksoyyavuz
Tabiki elestire bilirsin ama elestirilecek yorumu. Benim yazimda hic elestirilecek bir durum yok. Sonra konunun sonunu okudum ama google den almis bir fotograf gördüm. Bisikleti bir görelimde sonra konusuruz. Peki Topladigini sandigin ama baskasinin topldigi bisikletin hakkinda neler biliyorsun yaza bilirmisin.
Beni elestirmesen cok iyi olur, yasin beni ilgilendirmez, beni karsindakine olan saygin ve terbiyen ilgilendirir. Konuyu da fazla iskal etmesen iyi olur yoksa konuna öyle seyler yazarimki sen bile inanamasin.
Simdi hadi göster bakalim baskasinin sana topladigi bisikleti.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Sen önce sordugum sorulara cevap ver tabiki verebilirsen ve sonra da bisikletin eline gecince yazarsin, bak biz elimize gecince yaziyoruz. Ben sana yalan konusdun diye hic bir yerde yazmadim.

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@aksoyyavuz Burada baban ve abin yaşında bu iki büyüğünden özür dile bakalım şimdi yaptığın saygısızlık ve terbiyesizlikler için.

hem benden hem de @Murat Cömez ağabeyinden

• Beğen

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@aksoyyavuz Umarım herkese kafana göre laf atıp dalaşmaman gerektiğini anlamışsındır. Bir telefonuma bakıyor bu işler, olanları gördün.
Abi tavsiyesi akıllı uslu ol kardeş.
Gelecek sefer bu kadar merhametli olmayabilirim. ;)

• Beğen

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@aksoyyavuz sana yakıştıramadım doğrusu. murat abimiz bisiklet hakkında detaylı bilgiler vermiş. bilgimize bilgi katmak için bi fırsat varken sen gereksiz yere muhalif olmuşsun. birazcıkta sürdürmüşsün muhalifliği.
bazen düşünerek yazmak gerekli.
neyse olay tatlıya bağlanmış gibi.

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@chnkrmz tatlıya bağlandığı yok, bi telefon ettim evinden aldırıyordum az kalsın, topladığı bisiklet için arkadaşım buna bedava fren ve jant vermiş onları da iptal ettiriyordum, öyle aklı başına geldi, yeni nesilin edeple alakası kalmamış artık sıkça görüyoruz beraber forumda.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Halilibrahim ne varsa eskide var. yeni nesil aynen dediğin gibi. biz oynama yaşında dışarda sosyalleşiyorduk şimdiki nesil oynama yaşında pc başında kendisine ulaşılamayacağını bildiği için atarlanıp duruyorlar. bende çok rastladım. konyadan normalda tanıdığımı sandığım çocuk bi baktım beni asıp kesiyor. ohooo neler neler yazıyor.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Halilibrahim
Abi cok alakasız mesajı alıntı yaptım afedersin.Bisiklete yorum yapmayayim tek kelime ile büyüleyici zaten Güle güle kullan ve hayırlı olsun.Murat abi hep olduğu gibi bomba bi şey bulmuş kaç kez teşekkür edilse az.Ancak merak ettiğim: Garantisi falan var mı acaba?

• Beğen

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Uptown Cyclist Yok başkan. Downhillerde sıfır bile alınsa garanti zaten kadro için bile markaya göre 2-3 yıl, Karbon kadrolarda 5 Yıl.

Bu kızın kadro 2010 model, 2011de alınmış ve 2011 parçalarla toplanmış :)

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Uptown Cyclist mesela örnek vereyim bu sözde bir çok firma kadrolarına verdiği ömür boyu garantiyle ünlüdür ancak bu aslında yalan alttan okuyun.

(link) 3. ve 4. kısımları okursan Full süspansiyon kadrolar 3, Downhill kadro 2 sene garantili.

Giant'ın garanti belgesinde : Warranty of three years for - • Frames on models intended for downhill purpose yani 3 Yıl

Specialized'de 5 sene (link)

Mondraker'de 3 sene (link)

gibi örnekler verilebilir.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Halilibrahim
Anladım abi.Ben yol kullanıyorum diye o mantıkla söyledim.Benim açıkçası önceliklerim arasında da garanti [emoji53]