Modern-Klasik yol bisikleti

Scudo

hakano

Daimi Üye
Tepki
318
Selamlar, Mustafa bey,

Gercekten guzel bir bisiklet ve cok iyi bakmissiniz. Bu kadrolarin hala uretilidigini soyleyen mesajinizi okuduktan sonra, biraz google arastirmasi yaptim ve fiyat konusunda farkli bilgilere ulastim. Soz gelimi "Gios Compact Pro Dedacciai Road" icin $1650 ye ulasan rakamlardan soz edilirken "Gios Compact Road" icin $995 gibi bir rakama rastladim. Bunlar iki ayri kadro mu ve eger oyleyse aralarindaki fark nedir? Aydinlatabilirseniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
@Halil Uygun

eziyet olur istanbul yollarında bisiklete ve kendime jant yamulur ben yamulurum :) gidon dısında hersey mukemmel gorunuyor :)

aLi D0ĞAN

Daimi Üye
Tepki
91
Abi o 'mesaj yok oldu' lafına koptum :D bisiklete gelince, cok klasik ama bi o kadar da güzel :)

M.Kaba

Forum Bağımlısı
Tepki
685
bu kadar temiz klasik bisiklet görmedim bu bisiklet daha çok gider maşallah

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
@hakano

O gördüğünüz fiyat sadece kadro için, maşa dahil değildir.

Gios Compact pro çok uzun yılllardır ve hala üretimde. Son 15-20 yıldır kullandıkları boru Dedacciai cro-moly alaşım ve lugged konstrüksüyonda kullanılabilecek en üst düzeydeki çelik borulardan biri. Gios daha önceleri Columbus boru da kullandı.

Rastladığınız fiyatlar bence spekülatif. Ben kadroyu aldığım zaman ( 1994) kadroya 1000$ ve gios maşa içinde +400$ ödemiştim. Bu fiyatlar son zamanlardaki kur oynamalarından belki biraz değişti ama fiyat son 16 yılldır aynı. Toplamda frame set için 1300- 1500$ arası bir fiyatı var.
(link)

• Beğen
Tepkiler: hakano