Misefonya Hastalığı

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
Merhaba,

Aranızda mutlaka vardır ufak , baskın olmayan sürekli tekrar eden seslerden nefret eden.

Benim var birinin burnunu çekmesi, ağız sapirdatmasi, el çitlatmasi, sakız çiğnemesi, kuruyemişi bicerdover gibi catirdata catirdata yemesi gibi şeylere delirenlerdenim.

Araştırma yaparken bu hastalığa rastladım. Genel olarak kişilerle aranızda bag kuvvetlendikce hastalik etkileri de artiyormus. Örn sokakta karşıdan gelen bir adama bu yüzden sinirlenmezken ev halkından biri yapınca kafayı yiyorum. İçimden öyle şeyler geçiyor ki. Böyle oldugu zaman birilerinin kalbini kirmamak icin hemrn terk ediyorum ortamı.
Valla illet bir şeymis bu.

Daha tedavi yöntemi filan yok. Rahatsız edici bir şey. Şimdi millet bir şeyler yerken yemeden kalktım burada bunu yazıyorum iste.

Varsa fikirleriniz vs. paylaşırSaniz sevinirim.

Teşekkürler

Scudo

Taha Güngör

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Giant
Bunun da mı hastalığı var =) Bende de var bu. Oda arkadaşımla 1 sene bu yüzden yemek yemedim .Odada yemesine müsade etmedim.=)

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
Hahahaha :) valla manyaklik. Kendime sinir oldum yine. Çevredekiler bir de anlasa. Daha da üstüne gidiyorlar. Katil edecekler adamı

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Hastalıkmıymış bu :) bende çekirdek çıtlatan insanlara uyuz oluyorum. çıt sesini duyunca içim ürperiyor bi garip oluyorum. yazarken bile garip oldum "çıt" :S

Taha Güngör

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Giant
Birde ağız kapalı olduğu halde gelen ses var "hart hurt " diye. Utanmasam ona bile çıkışacağım da artık adamlar ne yapsın söverler suratıma vallaha .:)

ibrahim_D

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Dahon
Kaç sene önce bir seyyar satıcının etrafında toplanmıştı halk, ben dahil :) sonra birisi karşışındaki adama kardeş ağzını şapurdatma! dedi. Adam da tik gibi birşey vardı yutkunup duruyodu sürekli neyse adam oyle diyince kesti hemen yoksa kavga çıkacaktı acayip sinir olmuştu adam. Bende ne sabırsız insanlar var demiştim ama şimdi taşalar yerine oturdu. :)

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Bence bu hastalık sayılmamalı çünkü karşıdaki insan görgü kurallarını çiğnemiş oluyor, rahatsız olunması çok normal :).

Hakan Acar

XRS 022
Tepki
84
Bisiklet
Salcano
Ben bi tek yemek yerken bi insan şapırdatmasını sevmiyorum.

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
Herkes dokulsun beyler :)
Kamyon gibi nefes alanlari da halletmek istiyorum :)